Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sugestie

Opublikuj swoje pomysły, aby poprawić komfort korzystania z One UI i istniejących funkcji!

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powrót do mniejszych ikon

Rozmiar ikon z Androida 9 był idealny, większy niestety bardzo zmniejsza przejrzystość ekranu aplikacji. Lepiej byłoby, gdyby Samsung wrócił do poprzedniego rozmiaru.

9 Komentarze
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Poniżej porównanie wielkości ikon pomiędzy Android 9 i Android 10. Ikony zostały powiększone o około 5,5%.

 

9 vs 109 vs 10

sim0dy
Pioneer
Opcje

Dzięki @mirudo24 za dodanie tutaj tego porównania 😉

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@sim0dy, nie ma sprawy. Zmodyfikowałbym nieco Twoją sugestię. Z tego co zauważyłem to niektórym forumowiczom podobają się bardziej duże ikony a część chciałaby powrotu do mniejszych. W związku z tym, skoro Samsung zmienił rozmiar ikon, to sugeruję żeby dodać możliwość zmiany rozmiaru ikon w opcjach ustawień ekranu głównego (tam gdzie ustawia się układ oraz siatkę ekranu startowego i aplikacji). Może być to suwak lub trzy predefiniowane ustawienia jak np. małe, średnie czy duże ikony.

sim0dy
Pioneer
Opcje

@mirudo24 , bardzo dobra sugestia, popieram w 100%. Fajnie byłoby, gdyby Samsung dał nam możliwość wyboru i dopasowania interfejsu do osobistych preferencji.

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@sim0dy, wszystko w rękach użytkowników. Im więcej głosów tym lepiej :winking-face:

MagdalenaG
Helping Hand
Opcje
Status zmieniony na: Sprawdzone

Hej @sim0dy,

 

Przekazałam już sugestię (w wersji zmodyfikowanej przez @mirudo24) do Korei :smiling-face: Czekam też na opinie innych użytkowników w tej kwestii!

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@MagdalenaG, super! Dziękuję za informację. Mam nadzieję, że Korea przychylnie spojrzy na naszą sugestię :winking-face:

Marcin401
First Poster
Opcje

Ja osobiście wole duże ikony pomysł z ustawieniami wielkości ikon super

Wilu
Voyager
Opcje

Mniejsze ikony i odstępy także Mniejsze