Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sugestie

Opublikuj swoje pomysły, aby poprawić komfort korzystania z One UI i istniejących funkcji!

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Podgląd zdjęcia zaraz po jego zrobieniu s10e

0 Like

Witam zauważyłem w wersji beta  po zrobieniu zdjęcia i kliknięciu od razu w podgląd nie wczytuje się ono natychmiast... Natomiast wczytuje zdjęcie zrobione wcześniej... jeśli wejdziemy tam po dwóch sekundach jest już okej niby nie jakieś problematyczne ale na dziewiątce tego nie mam po zrobieniu zdjęcia na Androidzie 9 zdjęcie wczytuje się momentalnie.

5 Komentarze
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Demolo, U mnie nic takiego nie występuje. Po zrobieniu zdjęcia i kliknięciu w podgląd od razu widzę ostatnio zrobione zdjęcie. Spróbuj wczyścić dane aplikacji Aparat.

Demolo
Explorer
Opcje

Niestety dalej to samo s10e. nagrałem filmu ale ciężko to tu wrzucić. Nie działają opcje dodania...

kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Demolo, Możesz wrzucić filmik na YouTube i podać tutaj link lub przekonwertować go na plik *.gif i wstawić jako zdjęcie. Zgłoś także ten błąd przez "Opinia o wersji beta" za pomocą aplikacji Samsung Members.

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Demolo, u mnie również wczytuje się ostatnio wykonane zdjęcie. Spróbuj wyłączyć oraz ponownie włączyć telefon.

MagdalenaG
Helping Hand
Opcje
Status zmieniony na: Sprawdzone

Cześć @Demolo,

 

U mnie również zdjęcie wczytuje się od razu. Jeżeli restart i wyczyszczenie danych aplikacji nie pomogą, zgłoś proszę ten problem przez "Opinia o wersji beta" w Samsung Members.