Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sugestie

Opublikuj swoje pomysły, aby poprawić komfort korzystania z One UI i istniejących funkcji!

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Modyfikacja wyglądu paska z godziną / zasięgiem/baterią

Myślę że przydałaby się modyfikacja,   paska status bar, zmieniać rodzaj wyświetlania i miejsce godziny, baterii, wybór ikon , kolorów,  innego wyświetlania poziomu baterii, położenie na pasku bądź zamiana miejscami . Wyświetlanie z jakiego rodzaju sieci korzystamy(LTE,2g,3g).P ściągnięciu belki powiadomień przydał by się szybki wybór rodzaju sieci ( LTE, 2g,3g itd)a nie zaglebiac się w menu ( przydaje się jak mamy słaby zasięg w sieci LTE- przelaczam wtedy na 2G i mam full zasięg. Przydała by się na belce powiadomien ikona do otwarcia routera bluetooth....do routera wi-fi -jest., albo by ikona otwierała to i to i wtedy dopiero wybór co chcemy....

 

Jeśli  coś się komuś podoba proszę o popracie/ i zostawienie Lajka.. Dziękuję

11 Komentarze
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Demolo, Możliwość zmiany umiejscowienia zegara, ikon na belce powiadomień oraz jej kolorów umożliwia moduł Quick Star z aplikacji Good Lock 2019. Więcej informacji znajdziesz w punkcie drugim tego tematu.

Demolo
Explorer
Opcje

Niestety .. Ale jest to dodatkowa apka a my mówimy o usprawnieniu andka.....a  i nie zmieni to status bara... Do tego potrzebny jest ROT systemu...a w Xiaomi można. I da się systemowo.....

kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Demolo, Good Lock jest oficjalną aplikacją wydaną przez Samsunga i oferuje szereg możliwości modyfikacji interfejsu systemowego. Nie wymaga ona ingerencji w oprogramowanie telefonu, typu root.

Demolo
Explorer
Opcje

Ale to nadal apka.. i nie działająca na andku 10.... I nie ma możliwości w niej zmodyfikować paska  statusbar.

MagdalenaG
Helping Hand
Opcje
Status zmieniony na: Sprawdzone

Cześć @Demolo,

 

Dzięki za sugestie! Według mnie opcja szybkiego wyboru rodzaju sieci i otwieranie routera Bluetooth mogą rzeczywiście usprawnić korzystanie z połączeń sieciowych i z BT. Natomiast jeśli chodzi o możliwości zmian paska statusu, to jest to raczej element personalizacji wyglądu, który zbędnie obciąża oprogramowanie i nie jest wykorzystywany przez większość użytkowników.

 

Sugestie trafiły już do deweloperów, czekamy na ich opinię!

Demolo
Explorer
Opcje

Myślę że zmiana położenia czy wygląd baterii ew. zasięgiu, nie obciąży systemu .. Bo to bez różnicy jest bateria czy np.kółeczko, albo no. Zamiast zasięgu poziomego pionowy... Raczej to bez znaczenia dla systemu..a nie jest wykorzystywany przez użytkowników dlatego że na daną chwilę nie ma takiej możliwości...

Arturro85
Pioneer
Opcje

Ja podepne się pod temat bo dla mnie była by przydatna opcja wyświetlania na belce obok np polaczenia wifi czy transmiaji aktualnie wykorzystywanej prędkości (przepustowosci) łącza

Demolo
Explorer
Opcje

Arturro85, oglądałem smartfony konkurencji to tam to jest i wiele innych cudów wiesz z możliwością modyfikacji, co się tam ma wyświetlać i w jaki sposób.

Arturro85
Pioneer
Opcje
Dlatego skoro to może mieć konkurencja na androidzie to czemu by samsung nie mógł tego wprowadzić. Każdy ma tam jakieś swoje predyspozycje więc jeżeli będzie możliwość dopasowywania pod siebie to tylko na plus!
atoria
First Poster
Opcje

Podłączam się pod temat. Ustawiłam sobie na moim Samsungu śliczny motyw z białą czcionką. I wszystko pięknie się wyświetla tylko Status Bar straszy swoją czarną czcionką - czarne cyfry od zegara, czarna ikonka baterii, czarne ikonki powiadomień, czarna ikonka zasięgu, itd... Brzydko to wygląda... ☹️