Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Samsung C24RG50FQUX Curved problem z regulacją nachylenia

(Temat utworzony: 09-01-2024 11:07 PM)
214 Wyświetlenia
darkbutter2137
Apprentice
Opcje

Witam,

Mam problem z monitorem Samsung C24RG50FQUX Curved. Mianowicie chodzi o jego pochylanie i odchylanie, wszędzie jest napisane, że można go regulować. Ja mimo używania siły nie mogę go ruszyć. Szukałem w internecie, ale nic nie znalazłem, stąd ten post. Bardzo mi to przeszkadza, bo muszę patrzeć się z góry. Ktoś pomógłby, co mógłbym zrobić, aby go odchylić? Monitor kupowany w RTV Euro AGD stąd też daje link: 

https://www.euro.com.pl/monitory-led-i-lcd/samsung-monitor-samsung-24-144hz-4ms-lc24rg50.bhtml

samsung.png

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@darkbutter2137, Musisz użyć większej siły, aby wyregulować nachylenie. Oczywiście trzeba to zrobić z wyczuciem, aby nie uszkodzić matrycy

Zrzut ekranu 2024-01-10 092651.png


Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 Odpowiedzi
Rozwiązanie
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@darkbutter2137, Musisz użyć większej siły, aby wyregulować nachylenie. Oczywiście trzeba to zrobić z wyczuciem, aby nie uszkodzić matrycy

Zrzut ekranu 2024-01-10 092651.png


darkbutter2137
Apprentice
Opcje

Dzięki za odpowiedź, niestety już większej siły nie mogę użyć, bo czuć wyginający się plastik, jakby miało coś pęknąć. Nie wiem, czy to wada fabryczna, czy coś innego.

 

0 Like
darkbutter2137
Apprentice
Opcje

Dobra, jednak twoja rada pomogła, musiałem pchnąć mocniej i jakby coś sie poluzowało, teraz chodzi to luźniej i się dobrze trzyma. Dziękuje bardzo

kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@darkbutter2137, Super, że udało się rozwiązać problem. Niestety ten typ mocowania monitora tak ma, że na początku bardzo ciężko chodzi. Przerabiałem to samo w CF390.