Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z głosem w monitorze Samsung 27" C27F591FDUX CURVED (LC27F591FDUXEN)

(Temat utworzony: 13-11-2017 06:42 PM)
12962 Wyświetlenia
Shav1
First Poster
Opcje

Witam. Mam problem z głosem w wyżej podanym monitorze. Nie słychać głosu ani po podłączeniu do komputera , ani do dekodera ani do xboxa. Wie ktoś jaki może być problem? Sprawdzałem czy nie jest wyciszony. Proszę o pomoc. 

Pozdrawiam.

0 Like
5 Odpowiedzi
WojtekW
Pioneer
Opcje

Hej @Shav1,

 

Czy sprawdzałeś może ustawienia Dźwięku:

dzwiek.jpg

Wybór dźwięku

Stereo: włączenie dźwięku w lewym i prawym głośniku.

Lewy kanał: włączenie odtwarzania w lewym i prawym głośniku tylko dźwięku z lewego kanału źródła dźwięku.

Prawy kanał: włączenie odtwarzania w lewym i prawym głośniku tylko dźwięku z prawego kanału źródła dźwięku.

 

 

Warto też ustawić głośnosć na 100%:

glosss.jpg

 

―Jeśli jakość dźwięku w podłączonym urządzeniu wejściowym jest niska, dostępna w produkcie funkcja Auto Mute może wyciszyć dźwięk lub spowodować, że będzie on przerywany w przypadku podłączenia słuchawek lub głośników. Głośność dźwięku urządzenia wejściowego należy ustawić na przynajmniej 20%, a następnie ją dostosować za pomocą przycisków regulacji głośności (Przycisk JOG W LEWO / W PRAWO) na produkcie.

 

―Czym jest funkcja Auto Mute?

 Funkcja powoduje wyciszenie dźwięku w celu poprawy jakości efektów dźwiękowych w sytuacji, gdy występują zakłócenia lub gdy sygnał wejściowy jest słaby, zazwyczaj z powodu problemów związanych z głośnością urządzenia wejściowego.

 

―Aby włączyć funkcję Wycisz, przejść do ekranu sterującego Głośność, a następnie za pomocą przycisku JOG wybrać pozycję poniżej.

Aby wyłączyć funkcję Wycisz, przejść do ekranu sterującego Głośność, a następnie zwiększyć lub zmniejszyć wartość ustawienia Głośność.

 

 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Rubin2
Journeyman
Opcje

OOOOOOOOO dzięki @WojtekW 

właśnie miałem problem z automut'em 

Dzięki za pomoc i rozjaśnienie sytuacji !!! :face-with-tears-of-joy:

0 Like
WojtekW
Pioneer
Opcje

Hej @Rubin2,

 

Cieszę się, że pomogłem :manhappy:.

 

 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Dominik Kuznik
First Poster
Opcje

Gdzie w windows 11 jest auto mute

0 Like
JustynaM
Moderator
Moderator
Opcje

@Dominik Kuznik co masz na myśli przez auto mute?


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

0 Like