Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jesteście Bardzo Dobrą "Firma" Szukam Prawdziwego PC

(Temat utworzony: 26-09-2021 03:19 AM)
159 Wyświetlenia
LVL600
First Poster
Opcje

Szukam Rozwiązania Możliwości z Waszej Strony ,Aby Pozostać Przy Hobby i Zainteresowaniach .Skoro Potraficie Zmieścić System Windows w Androidzie .To Postawcie Nowa Platformę która Udźwignie Windowsa 11 .Na podobnych Podzespołach .Lecz Nie stosujcie "Tego co Microsoft " Chciałbym Mieć lub być w Posiadaniu PC z Waszej Firmy na Normalnych Wymaganiach co przeciętny Domator.Jestem Zadowolony z Waszych Starań .Ale Brakuje Tutaj Mocy dla "Graczy " 😉Gdyż Wiem że Jak Postawicie PC na obecnym Rynku w 2021 Roku .To Myślę że zdabedziecie większe Zainteresowanie Od Strony Konsumenta który Chce Grać ,i Mieć Jeszcze Wyższe Detale i Osiągi wykorzystując przy tym Potencjał Waszej Wygórowanej SZYBKIEJ PRACY NAD NAJSZYBSZYM I MOCNYM PROCKU !!! JAK ZAROWNO  i Mocy Technologicznej . Skoro Można Uruchomić Oprogramowanie Które Zabija Ludzki Umysł poprzez Niewiedzę .Na Tak Małym Urządzeniu ,to Uruchomcie Konkretne Pomysły nad Podzespołami do Komputerów Stacjonarnych które Ogarną Nie tylko System który jest Wielki i trudny .Ale Też Sprostacie Wymaganiami które Nie Są Przekłamane.Gracz "Lew" Pozdrawiam 

 

0 Like
3 Odpowiedzi
KrZySiEk8964
Pathfinder
Opcje
Ciężko się Ciebie czyta. Raz duża litera, raz mała. Nie licz na nic. Samsung nie słucha zwykłego "Kowalskiego".
0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@LVL600@KrZySiEk8964, chodzą ploty, że Samsung szykuje gamingowe rozwiązania laptopowe, w tym na rynek polski. Zobaczymy, jak to będzie. Ja również prywatnie czekam na tego typu produkty Samsunga. :smiling-face:


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

LVL600
First Poster
Opcje
Aby to było warte tego Czekania .Ale Będzie Ogień!
0 Like