Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Aktywacja funkcji DDC/CI w Smart Monitor M7 32" (LS32BM700UUXEN)

(Temat utworzony: 07-11-2023 10:37 AM)
1084 Wyświetlenia
stranded
Apprentice
Opcje

Chodzi dokładnie o ten model monitora:

LS32BM700UUXEN

Funkcja DDC/CI umożliwa m.in. sterowanie jasnością monitora z poziomu systemu operacyjnego. Czy wie ktoś jak odblokować DDC/CI? Wersja oprogramowania na monitorze jest najnowsza: 1602.5 / 2023-10-31.

stranded_0-1699349854397.png

stranded_0-1699350001764.png

 

 

 

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
NikodemK
Expert
Opcje

Hej @stranded,

Według specyfikacji monitora wygląda na to, że ten monitor nie obsługuje DDC/CI, co niestety oznacza, że sterowanie nim z poziomu systemu operacyjnego nie będzie możliwe 😔. 

https://www.samsung.com/pl/monitors/high-resolution/smart-m7-32-inch-smart-tv-experience-ls32bm700uu...

Mam ten monitor również u siebie na biurku, i mogę Ci potwierdzić, że ani z PC z Windowsem przez HDMI, ani z macOS przez USB-C takiej funkcjonalności nie mam.

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 Odpowiedzi
TenTaki
Helping Hand
Opcje
Kabel jest ok?
0 Like
stranded
Apprentice
Opcje

tak, sprawdzane 3 różne (HDMI)

0 Like
Rozwiązanie
NikodemK
Expert
Opcje

Hej @stranded,

Według specyfikacji monitora wygląda na to, że ten monitor nie obsługuje DDC/CI, co niestety oznacza, że sterowanie nim z poziomu systemu operacyjnego nie będzie możliwe 😔. 

https://www.samsung.com/pl/monitors/high-resolution/smart-m7-32-inch-smart-tv-experience-ls32bm700uu...

Mam ten monitor również u siebie na biurku, i mogę Ci potwierdzić, że ani z PC z Windowsem przez HDMI, ani z macOS przez USB-C takiej funkcjonalności nie mam.

 

stranded
Apprentice
Opcje

No tak nigdzie w specyfikacji nie ma żadnej informacji na temat DDC/CI ale nie myślałem, że w jakiś ekran tego nie wspiera. Ale dzięki za info z USB-C, bo jeszcze tego nie sprawdzałem.

0 Like