Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Głośna lodówka RS68N8231S9/EF

(Temat utworzony: 06-06-2020 11:48 PM)
615 Wyświetlenia
Grabka95
First Poster
Opcje

Witam,

Posiadam od jakiś 8 miesięcy ww. lodówkę. Od jakiego tygodnia bardzo głośno pracuje. Gdy otworzy się drzwi hałas znika na kilka minut i znowu się zaczyna. Zaznaczę że lodówka nie jest ciepła po bokach. Przy otwarciu lodówki słychać jakby coś traciło obroty. Co takie objawy mogą oznaczać ? Z góry dziękuję za pomoc 

0 Like
18 Odpowiedzi
Grabka95
First Poster
Opcje

Rozumiem. Niestety taki hałas zaczął się dopiero w kwietniu. Na święta Bożego Narodzenia mimo dużej ilości produktów lodówka pracowała cicho. Mam nadzięję, że uwierzy mi Pani iż w nocy staram się spać a nie otwierać lodówkę :face-with-tears-of-joy: jednak hałas skutecznie mi to uniemożliwia. Uszczelki sprawdziłem wszystkie idealnie przylegają. Proszę mi uwierzyć; taki hałas mnie zaniepokoił dlatego poprosiłem o pomoc tutaj. Wcześniej mimo dużego załadunku lodówki praktycznie nie wydawała dźwięków. Dziękuję za dotychczasową pomoc.

0 Like
EwaK
Hotshot
Opcje

@Grabka95 powiedz mi jeszcze, czy masz włączoną kostkarkę? Jeżeli tak, sprawdź, czy ten sam hałas pojawia się po jej wyłączeniu. 

0 Like
Grabka95
First Poster
Opcje

Tak. Kostkarka jest włączona od początku i wcześniej nie było żadnych głównych odgłosów.

0 Like
EwaK
Hotshot
Opcje

@Grabka95, postaraj się w takim razie rozmrozić pojemnik na kostki i wyłączyć samą kostkarkę na jakiś czas. Wiem, że nie jest to odpowiednia pora na brak lodu w domu, ale można spróbować jak wreszcie się ochłodzi :smiling-face:

0 Like
Bisia85
First Poster
Opcje

Witam, chciałam zapytać czy problem lodówki został rozwiązany? Borykam się z identycznym przypadkiem głośnej pracy lodówki 

0 Like
EwaK
Hotshot
Opcje

@Bisia85 podasz więcej informacji? Jaki model? W jakich sytuacjach i jaki konkretnie dźwięk pojawia się u Ciebie? 

0 Like
radecki100
First Poster
Opcje

Witam mam lodówkę RS68N8320S9 i mam taki sam (albo podobny problem ) zamrażarka wydaje głośny dżwięk po otwarciu drzwiczek dżwięk się wycisza ,mam włączoną kostkarkę którą zresztą bardzo często używam ,nie wiem czy ten hałas był od początku czy pojawił się w trakcie eksploatacji 

0 Like
Opcje

Cześć @radecki100 

Czy lodówka ma zachowane odległości wentylacyjne i jest odchylona do tyłu?

 

0 Like
Grabek95
First Poster
Opcje

Niestety ten ten hałas to praca kostkarki do lodu i jeżeli w zimę mniej używasz lodu to odczujesz różnicę. Pozdrawiam 

0 Like