Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Karamba z Soundbarem i TV Pacjent HW-q950t z TV q65q95t

(Temat utworzony: 29-11-2020 12:52 PM)
370 Wyświetlenia
DonPomidor
Apprentice
Opcje

Witam , i niestety sie zapytam .

 

Szukam juz od 3 dni tematu i nie potrafie znalesc konkretnej odpowiedzi. Syn ponaciskal cos na soundbarze i po zalaczeniu TV dziwek wychodzi jako pierwszy z TV.

Soundbar poprawnie podlaczony do TV wyszukuje go poprawnie ale przed ta sytuacja z synem , Soundbar po zalaczeniu TV automatycznie dawal dzwiek . Aktualnie jest tak ze TV zalaczam i dzwiek tylko idzie z glosnikow TV. Aby dzwiek wydobywal sie z soundbara musze w opcjach zmienic aby bylo TV + Soundbar lub Soundbar .

Co ustawic lub gdzie aby dzwiek po zalaczeniu TV automatycznie byl z TV + Soundbar lub Soundbar .

Dodam ze telewizor resetowalem , na nowo podlaczylem wszystko i nadmienie ze rowniez mialem problem po zlaczeniu z ustawieniem HDMI 3 bo pisze ze brak zrodlo mimo iz Soundbar jest tam podlaczony 

0 Like
8 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje
0 Like
DonPomidor
Apprentice
Opcje

tak wszystko przed 3 dniami bylo ok caly czas jest tak samo podlaczene problem tkwi w tym ze 3 dni temu zalaczalem telewizor i automatycznie dzwiek mialem z Soundbara a teraz dzwiek idzie z TV i musze sam w opcjach zmienic aby byl to dziwek TV+ Soundbar lub tylko Soundbar 

 

I chcialem dodac ze po zalaczeniu telewizora mam komunikat 'SOUNDBAR HDMI 3 Brak Sygnalu' mimo ze wszystko jest poprawnie podlaczone a w opcjach Dzwieku normalnie doszukuje sie AV Soundbar Q950T(HDMI-eARC)

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@DonPomidor  W instrukcji masz opisane od strony 560 i 580 rozwiązywanie problemów

https://downloadcenter.samsung.com/content/UM/202010/20201030040350001/AH81-13332J-02_FM_HW-Q950T_EN...

0 Like
DonPomidor
Apprentice
Opcje

a gdzie ten przycisk Mutli Function bo szukam i znalesc nie moge tak samo na piloscie Source ja mam nowy Srebrny pilot 

pozatym podlaczylem tak jak napisales , wylaczony telewizor na nowo Soundbar laczy sie eARC wyskakuje komunikat D.IN lecz telewizor z automatu wlacza sie z glosnikami z Telewizora i dalej trzeba recznie zmienic na Soundbar

 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Poczytaj na stronie 549 opis przycisków pilota.

0 Like
DonPomidor
Apprentice
Opcje

 z tej instrukcji wynika ze mam tak samo polaczone a dalej nie wiem co sie dzieje 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Proponuje, żebyś zadzwonił na infolinie Samsung tel.22 607 93 33 są do twojej dyspozycji przez 24H/7dni pomogą Ci rozwiązać problem jak sam nie możesz sobie poradzić.

0 Like
DonPomidor
Apprentice
Opcje

znalazlem winowajce i teraz sie z tym mecze . A wiec jak wylacze telewiozr to soundbar rowniez sie wylacza ale jak go ponownie zalacze Soundbar jest wylaczony . Dopiero jak go fizycznie zalacze to dziwek przeskakuje na Soundbar , lub przelacze w opcjach na Soundbar on rowniez sie zalacza . Czyli w tym wszystkim musze sparowac pilot Samsung z Soundbarem 

0 Like