Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmywarka Samsung DMM770B błąd E8

(Temat utworzony: 13-07-2017 12:41 PM)
4383 Wyświetlenia
manix-13
Apprentice
Opcje

Witam

Czy ktoś może powiedzieć co oznacza błąd E8. Dziękuję

 

7 Odpowiedzi
KonradN
Voyager
Opcje
Czołem @manix-13. Opisany przez Ciebie problem to błąd silnika myjącego. Jeżeli sprzęt jest na gwarancji, zalecam kontakt z naszą infolinią, w przeciwnym wypadku kontaktuj się bezpośrednio z serwisem, ich listę znajdziesz poniżej:
http://www.samsung.com/pl/support/servicelocation/


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
0 Like
manix-13
Apprentice
Opcje

Witam

Po rozmowie z konsultantem serwisowym Waszej firmy zostałem zapewniony że jest to błąd serwisowy, nie wpływa na działanie zmywarki. Zaproponował mi zresetowanie za pomocą wyłączenia urządzenia z prądu na 15-20 minut i powinno to pomóc co uczyniłem. Oczywiście że nie poskutkowało. Wiarygodność Wasza została nadszarpnięta i graniczy chyba z domysłami – słabo Panowie. Pozdrawiam.

0 Like
manix-13
Apprentice
Opcje

Co na to expert KonradN?

0 Like
KonradN
Voyager
Opcje
Manix-13 często kody błędów wywoływane są przez błąd w układzie sterującym zmywarką i jej reset może pomóc rozwiązać problem. Jeżeli sprzęt jest na gwarancji to skontaktuj się z naszą infolinią w celu wygenerowania zgłoszenia serwisowego.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
0 Like
bosch
First Poster
Opcje

MOJ PROBLEM TO KOD 7E W ZMYWARCE DW60H9970 FACET Z INFO MIAŁ DAĆ ZNAĆ CO I KIEDY W SERWISIE I JAK KAMIEŃ W WODE .DZWONIĘ DO SERWISU A TAM GOŚĆ MÓWI ŻE KUPIŁEM ZA NOWY MODEL I MAM CZEKAĆ 30 DNI .

PARODIA . BO PRZY KUPNIE TO MAŁO W DUPE NIEWLEZĄ A JAK JEST PROBLEM TO UMIESZ LICZYĆ TO LICZ NA SIEBIE .NA INFO LINII PYTAJĄ CZY JESZCZE MOGĄ W CZYMŚ POMÓC TO ZAPRASZAM ICH DO MYCIA GARÓW I ŻADEN NIEJEST JUŻ TAKI CHĘTNY DO POMOCY .TERAZ ŻAŁUJE ŻE PRZESIADŁEM SIĘ Z BOSCHA .JUŻ NIGDY WIĘCEJ KOREAŃCZYKÓW ...

0 Like
bosch
First Poster
Opcje

KonradN napisali:
Manix-13 często kody błędów wywoływane są przez błąd w układzie sterującym zmywarką i jej reset może pomóc rozwiązać problem. Jeżeli sprzęt jest na gwarancji to skontaktuj się z naszą infolinią w celu wygenerowania zgłoszenia serwisowego.


MOJ PROBLEM TO KOD 7E W ZMYWARCE DW60H9970 FACET Z INFO MIAŁ DAĆ ZNAĆ CO I KIEDY W SERWISIE I JAK KAMIEŃ W WODE .DZWONIĘ DO SERWISU A TAM GOŚĆ MÓWI ŻE KUPIŁEM ZA NOWY MODEL I MAM CZEKAĆ 30 DNI .

PARODIA . BO PRZY KUPNIE TO MAŁO W DUPE NIEWLEZĄ A JAK JEST PROBLEM TO UMIESZ LICZYĆ TO LICZ NA SIEBIE .NA INFO LINII PYTAJĄ CZY JESZCZE MOGĄ W CZYMŚ POMÓC TO ZAPRASZAM ICH DO MYCIA GARÓW I ŻADEN NIEJEST JUŻ TAKI CHĘTNY DO POMOCY .TERAZ ŻAŁUJE ŻE PRZESIADŁEM SIĘ Z BOSCHA .JUŻ NIGDY WIĘCEJ KOREAŃCZYKÓW ...

0 Like
Miroslaw10
First Poster
Opcje
Mam pytanie, mam nowa zmywarka DW60J9970BB i nie wiem dla czego naczynia nie sa suche po zakonczeniu programow.
Probowalem wszystkich sposobow i dodatkowe programy do wyschniecia i naczynia sa mokre a szklanki maja slady po kropkach wody
0 Like