Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung eco bubble problem z bebnem

(Temat utworzony: 05-12-2021 04:08 PM)
1066 Wyświetlenia
Ola97
First Poster
Opcje

Witam , zakupiłam nie cały miesiąc temu pralkę samsung , wczoraj pojawił się problem następujący 

Wstawiłam 1 prześcieradło i  wirowanie było ustawione na 800 obrotów,  przy rozpoczęciu wirowania pralka zaczęła piszczeć i bęben zacza lekko skakać ale jak zaczęła wirowac szybko to problem znikna , dziś wstawiłam normalne pranie było to samo . Jak przekręcam bębnem ręcznie to nic nie słychać . 

Pralkę mam na gwarancji i nie wiem czy dzwonić na serwis czy mozna to samemu sprawdzic ?

0 Like
10 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Ola97  @Ola97  Witam

Zapraszam do poniższego poradnika związanego z tym co może być przyczyną głośnej pracy pralki:

https://eu.community.samsung.com/t5/sprz%C4%99t-agd/g%C5%82o%C5%9Bna-praca-pralki-przyczyny/m-p/7299... 

Czy śruby transportowe są odkręcone?

Pralka jest dobrze wypoziomowana?


Ola97
First Poster
Opcje

Niestety żadne przyczyny z poradnika nie pasują do mojego problemu , pralka ma wyjęte śruby transportowe była już skalibrowana na początku,  piorę co dziennie zgodnie z zaleceniami wsadu kg i wczoraj pojawił się problem 

0 Like
Ola97
First Poster
Opcje

I wypoziomowane jest idealnie :smiling-face:

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Ola97  Czy problem również występuje gdy pralka jest w pełni naładowana?


Ola97
First Poster
Opcje

Tak , nie ma znaczenia czy jest w niej pełny wsad czy jedna rzecz , gdy wrzuca obroty pewnie ok 400 to zaczyna skrzypic i beben podskakuje lekko a gdy obroty wzrastają to problem znika . Jak się przychuje to problem jest w tylu bębna 

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Ola97  Dzieje się tak na każdym jednym programie?

 


Ola97
First Poster
Opcje

Tak

0 Like
Ola97
First Poster
Opcje

Przepraszam  sprostowanie , nie sprawdzałam tylko na 3 programach 

(Wełna  delikatne i ekonomiczne )

0 Like
danielos98
Journeyman
Opcje

To polecam jeszcze raz skalibrować i zobaczyć jak pracuje bęben przy kalibracji jeśli lekko się buja to jest dobrze a jak się nie buja lub mocniej to już trzeba raczej po serwis zadzwonić albo na gwarancję

0 Like