Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Promocje na AGD do zabudowy

(Temat utworzony: 12-11-2018 03:55 PM)
314 Wyświetlenia
Kasiarzynka
Student
Opcje

Witajcie!

Podpowiedzcie mi proszę, jak często Samsung organizuje promocje na AGD, głównie do zabudowy?

Pytam, bo kusi mnie bardzo obecna promocja z Dual Cook, a dodatkowo Euro ma swoją promocję, a więc to DUŻE oszczedności. Jednak minus jest taki, ze zanim tych sprzętów użyję, minie około pół roku, bo dopiero buduję dom.

Oznacza to, że stracę te kilka miesięcy gwarancji, bo sprzęt będzie póki co stał nieużywany. Dlatego oczywście wolałabym go kupić raczej za kilka miesięcy, ale takie oszczędności bardzo kuszą!

Czy ktoś z Was orientuje się, jak często sa organizowane tego typu promocje? Ostatnią znalażłam chyba sprzed roku i była mniej atrakcyjna.

Z góry ogromnie dziękuję za odpowiedź!

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
Opcje

Cześć @Kasiarzynka,

Rzeczywiście promocje dotyczące AGD nie są regularne i zwykle podawane są do wiadomości klientom chwilę przed dniem rozpoczęcia obowiązywania. Zatem ciężko jest potwierdzić regularność tego typu akcji.

Nie otrzymamy też informacji o planowanych promocjach w jakimś odległym czasie.

Jeśli chodzi o moją opinię to lepiej nie kupować sprzętu wcześniej głównie z tego powodu który podałaś. Czas gwarancji mija a ty sprzętu nie używasz. Dodatkowo w trakcie remontów i budowy urządzenia mogą ulec uszkodzeniom mechanicznym, których gwarancja nie obejmuje...

Więc jeśli chodzi o moją radę, to lepiej się wstrzymać.

Promocje są często, jeśli nie bezpośrednio od producenta to ze sklepu. Myślę że bliżej terminu montażu sprzętu uda się coś trafić :smiling-face:

Decyzja ostatecznie należy oczywiście do Ciebie.

Jak słusznie zauważył @vdsl2 zawsze może zadzwonić na infolinię i poradzić się konsultanta co do aktywnych promocji.

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@KasiarzynkaTrochę cieżko Ci odpowiedzić jak często są robione takie promocje pozostaje Ci śledzić na tej stronie

 https://www.samsung.com/pl/promocje-samsung/

0 Like
Kasiarzynka
Student
Opcje

Dzięki, liczę, że może znajdzie się ktoś, kto promocje śledzi i się orientuje, jak często są organizowane :smiling-face:

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@KasiarzynkaWszyskie promocje są ograniczone czasowo i mogą się już nie pojawić. Jak chesz coś się dowiedzieć dzwoń tel 22 607 93 33.

0 Like
Rozwiązanie
Opcje

Cześć @Kasiarzynka,

Rzeczywiście promocje dotyczące AGD nie są regularne i zwykle podawane są do wiadomości klientom chwilę przed dniem rozpoczęcia obowiązywania. Zatem ciężko jest potwierdzić regularność tego typu akcji.

Nie otrzymamy też informacji o planowanych promocjach w jakimś odległym czasie.

Jeśli chodzi o moją opinię to lepiej nie kupować sprzętu wcześniej głównie z tego powodu który podałaś. Czas gwarancji mija a ty sprzętu nie używasz. Dodatkowo w trakcie remontów i budowy urządzenia mogą ulec uszkodzeniom mechanicznym, których gwarancja nie obejmuje...

Więc jeśli chodzi o moją radę, to lepiej się wstrzymać.

Promocje są często, jeśli nie bezpośrednio od producenta to ze sklepu. Myślę że bliżej terminu montażu sprzętu uda się coś trafić :smiling-face:

Decyzja ostatecznie należy oczywiście do Ciebie.

Jak słusznie zauważył @vdsl2 zawsze może zadzwonić na infolinię i poradzić się konsultanta co do aktywnych promocji.

 

 

Kasiarzynka
Student
Opcje

Dziękuję, rzeczywiście tak zrobimy - będziemy czekac na promocje bliżej docelowego terminu :smiling-face:

0 Like