Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Odkurzacz Bespoke Jet VS20B95843W - czas pracy na baterii

(Temat utworzony: 22-04-2024 02:11 PM)
96 Wyświetlenia
Meeweck
Apprentice
Opcje
Witam,

Około miesiąc temu zakupiłem odkurzacz Bespoke Jet ze stacją czyszczącą (model w temacie wątku). Nie używam go intensywnie, raptem 1 lub 2 razy w tygodniu. Kiedy pierwszy raz użyłem odkurzacza, obliczony czas pracy na 100% baterii na poziomie mocy MID ze szczotką LED do pakietów, wynosił około 24 min, co było ok, ponieważ mniej więcej pokrywało się z tym co podaje instrukcja (ok. 25 min). Miesiąc minął i odkurzacz zamiast ok. 24 min, zaczął mi pokazywać ok. 22 min na pełnym naładowaniu, przy czym tak jak pisałem, nie korzystam z odkurzacza intensywnie.

Chciałem się zapytać na forum czy też macie podobnie ze swoimi odkurzaczami? Ile mniej więcej trzymają Wam na baterii na poziomie MID? Zacząłem się zastanawiać czy nie mam jakiegoś wadliwego akumulatora...

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi. 

Pozdrawiam
0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
JulaP
Expert
Opcje

Cześć @Meeweck!

Długość czasu odkurzania zależy od czystości szczotek, filtrów i samego pojemnika na brud. Jeśli te elementy są zabrudzone, odkurzacz musi pracować mocniej, by zapewnić odpowiednią siłę ssania. Dodatkowo producent podaje tutaj określony czas, zakładam, że granica różnicy to około +/- 5min. Jeśli czas odkurzania spadnie do mniej niż 20min, skontaktuj się ze wsparciem technicznym, na pewno udzielą Ci pomocy:
https://www.samsung.com/pl/support/contact/#contactinfo

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 Odpowiedzi
Rozwiązanie
JulaP
Expert
Opcje

Cześć @Meeweck!

Długość czasu odkurzania zależy od czystości szczotek, filtrów i samego pojemnika na brud. Jeśli te elementy są zabrudzone, odkurzacz musi pracować mocniej, by zapewnić odpowiednią siłę ssania. Dodatkowo producent podaje tutaj określony czas, zakładam, że granica różnicy to około +/- 5min. Jeśli czas odkurzania spadnie do mniej niż 20min, skontaktuj się ze wsparciem technicznym, na pewno udzielą Ci pomocy:
https://www.samsung.com/pl/support/contact/#contactinfo

Meeweck
Apprentice
Opcje
Hej, zrobiłem tak jak piszesz, przeczyściłem wszystkie filtry, zbiornik opróżniony i mam parę wniosków. Po pierwsze, czas nieznacznie się poprawił, jest trochę poniżej 24 min. Dodatkowo stwierdzam że odkurzacz przy maksymalnym naładowaniu reguluje sobie sam maksymalny poziom naładowania (myślę że w zakresie 95% do 100%). Stawiam że dzieje się tak dla ochrony akumulatora.

Dzięki i pozdrawiam 🙂
0 Like