Zamknij

What are you looking for?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pierwotny temat:

Lodówka side by side z kostkarką i pojemnikiem na wodę - nie napełnia wszystkich pojemniczków na lód

(Temat utworzony: 18-12-23 09:40)
Pasorzytek
First Poster
Opcje
Sprzęt AGD

Witam.

Mam problem z lodówką RS68N8320S9

Jest to model wyposażony w kostkarkę i wbudowany pojemnik na wodę.

Jednak gdy robię kostki to moim zdaniem za krótko jest podawana woda do foremki. przez co jedna z foremeczek zostaje pusta. czy jest możliwość jakiejś regulacji ilości podawanej wody ??

Lodówkę mam od wczoraj. i dziś uruchomiłem kostkarkę i zobaczyłem taki problem.

0 Like
Odpowiedz
13 Odpowiedzi
vdsl2
Legend
Opcje
Sprzęt AGD
0 Like
Odpowiedz
Pasorzytek
First Poster
Opcje
Sprzęt AGD

Zaglądałem. nie ma nic na ten temat..... Wodę podaje moim zdaniem dobrze (Do picia).

nie mam podłączenia do wody bierzącej.

Mam tylko zbiornik wewnątrz...

0 Like
Odpowiedz
Pasorzytek
First Poster
Opcje
Sprzęt AGD

u mnie kostkarka produkuje lód. jednak jedną kostke mniej... tak jakby nalewała te parę mililitrów wody za mało to jest ostatnia kostka która się napełnia.

0 Like
Odpowiedz
vdsl2
Legend
Opcje
Sprzęt AGD

@PasorzytekA robiłeś reset jak tutaj ? Nie wiem czy zbiornik wewnątrzny spełnia swoją role. Proponuje Ci kontakt z infolinią Samsunga po świetach tel 22 607 93 33.

0 Like
Odpowiedz
Pasorzytek
First Poster
Opcje
Sprzęt AGD

Robiłem reset :winking-face:

ale to nie o to chodzi. 

kostki robi idealne. tylko o jedną za mało. tak jakby ciut za szybko wyłączało tą pompke od wody.

zapowietrzona instalacja też nie jest (chyba) bo już zrobiło tych kostek prawie trzy pełne pojemniki na lód.

Z pojemnika woda jest pobierana bo i zwykłą wodę i tą pobiera idealnie :winking-face: 

0 Like
Odpowiedz
vdsl2
Legend
Opcje
Sprzęt AGD

To my już Ci nie pomożemy tylko infolinia.

Wesołych świąt.

0 Like
Odpowiedz
Pasorzytek
First Poster
Opcje
Sprzęt AGD

Wzajemnie :winking-face: Wesołych świąt :smiling-face: 

W sumie to lepiej jak leje za mało wody niż za dużo i miałyby być zlepione :winking-face:

0 Like
Odpowiedz
DamianK
Superuser I
Superuser I
Opcje
Sprzęt AGD

@Pasorzytek

Ja sam co prawda nie mam pojęcia, czy tak powinno być, natomiast myślę że w najbliższym czasie powie Ci jedna z osób bardziej ogarniętych w temacie, czyli @MichałJ / @EwaK / @Aleksandra_S_W.

0 Like
Odpowiedz
EwaK
Moderator
Moderator
Opcje
Sprzęt AGD

Hej @Pasorzytek :smiling-face:

Na początku urządzenie produkuje mniej kostek lodu i jest to całkowicie normalne. Czy coś się zmieniło po odczekaniu paru dni?

0 Like
Odpowiedz