Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Philips hue na telewizorze QN91B

(Temat utworzony: 10-05-2023 10:40 PM)
3133 Wyświetlenia
Maledivy123
Navigator
Opcje
Witam.
Nie mogę znaleźć aplikacji philips hue na telewizorze QN91B, pomimo iż jest to model powyżej klasy q60 i z roku 2022. Jakieś porady? Może źle szukam?

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
arapalski
Samsung Members Star ★
Opcje
Rewelacyjna aplikacja Philips Hue Sync TV jest dostępna od 5 stycznia 2023 r. w sklepie z aplikacjami Samsung TV. Najważniejsze działa również w natywnych aplikacjach TV, czyli Netflix czy Disney+ do niedawna mogliśmy tylko o tym marzyć.

Niestety na liście krajów NIE MA POLSKI z aplikacji już mogą korzystać Austria, Belgia, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Włochy, Holandia, Norwegia, Portugalia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Wielka Brytania oraz Stany Zjednoczone, Australia, Nowa Zelandia, Singapur i Korea Południowa.

Aplikacja jest dostępna w cenie 129,99 EUR to nieznacznie taniej niż pierwotna cena przystawki Philips Hue Play HDMI Sync Box.

O planach wprowadzenia aplikacji będzie informować lokalny oddział Philips Hue.
Poznaj świat inteligentnego domu SmartThings.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

52 Odpowiedzi
Maledivy123
Navigator
Opcje
Mam bramkę ale nawet bez niej powinna być możliwość pobrania aplikacji na telewizor, a ja takowej nie mam
Dzięki za odp
0 Like
Rozwiązanie
arapalski
Samsung Members Star ★
Opcje
Rewelacyjna aplikacja Philips Hue Sync TV jest dostępna od 5 stycznia 2023 r. w sklepie z aplikacjami Samsung TV. Najważniejsze działa również w natywnych aplikacjach TV, czyli Netflix czy Disney+ do niedawna mogliśmy tylko o tym marzyć.

Niestety na liście krajów NIE MA POLSKI z aplikacji już mogą korzystać Austria, Belgia, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Włochy, Holandia, Norwegia, Portugalia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Wielka Brytania oraz Stany Zjednoczone, Australia, Nowa Zelandia, Singapur i Korea Południowa.

Aplikacja jest dostępna w cenie 129,99 EUR to nieznacznie taniej niż pierwotna cena przystawki Philips Hue Play HDMI Sync Box.

O planach wprowadzenia aplikacji będzie informować lokalny oddział Philips Hue.
Poznaj świat inteligentnego domu SmartThings.
arapalski
Samsung Members Star ★
Opcje
Tak, dodatkowo wymagany jest mostek Hue.
Poznaj świat inteligentnego domu SmartThings.
0 Like
Maledivy123
Navigator
Opcje
Ehhh... no szkoda. Dobrze że się teraz o tym dowiedziałem a nie dopiero po zakupie wszystkiego :smiling-face:
Dziękuję za odpowiedź
arapalski
Samsung Members Star ★
Opcje
Ja posiadam ten model TV i czekam z niecierpliwością aż Philips Hue udostępni aplikacje.

Choć cena jest dramatyczna, nie powinna sięgać ceny przystawki. Obecnie w przeliczeniu to 600 zł za tylko aplikacje.
Poznaj świat inteligentnego domu SmartThings.
Megy
First Poster
Opcje

Kupiłem przystewke,sync box ,mostek i kiedy za tv jest ok.

0 Like
arapalski
Samsung Members Star ★
Opcje
Sam korzystam z takiego rozwiązania, ale niestety nie mamy efektu z aplikacjami Disney+ czy HBO, a tam coraz częściej się ogląda. Czekam aż wydadzą aplikacje w Polsce, przełoże wtedy do drugiego TV Sync Boxa. Niestety czytałem, że zakupiona aplikacja Hue Sync TV jest przypisana na telewizor nie na konto użytkownika. Więc nie tylko trzeba kupić aplikacje ponownie na drugi TV, ale jak coś się stanie z obecnym, albo będziemy wymieniać za 5 lat, to ponownie należy zakupić aplikacje. Która do tanich nie należy.
Poznaj świat inteligentnego domu SmartThings.
Mat1991
Explorer
Opcje
Witam, posiadam tv oled s95b QE65S95BAT zaktualizowany do najnowszej wersji 1430 jednak w aplikacjach nienwyszukuje się aplikacja philips hie sync mimo, że na stronie philipsa jest informacja ze powinna być dostępna we wszystkich tv samsunga z 2022r l ub nowszych 
0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@Mat1991, zapoznaj się z informacjami, które podesłał @arapalski w tym wątku.


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

0 Like