Închide

What are you looking for?

anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Subiect inițial:

One Ui 6.1 Gesturi

(Subiect creat la: 28-03-2024 03:42 PM)
365 Vizualizări
OvidiuTone
Explorer
Opțiuni
Salut , am primit si eu actualizarea azi dimineata , insa vad ca au schimbat setarile la gesturi , nu pot scapa de bara de jos.
Am instalat goodlock , dar nu am optiunea enable extra gesture settings...ce pot sa fac?

image


11 Răspunsuri
EmiliaDuna
Samsung Members Star ★
Opțiuni
OvidiuTone
Explorer
Opțiuni
Am reusit , multumesc.
ariciuc
Student
Opțiuni
salut, cum pot reveni la navigation bar de pe one ui 6.0 fără sa instalez apk-uri din surse nesigure? navstar (good lock) nu este disponibil în ro... nu reușesc deloc sa folosesc noua setare de gesturi de pe 6.1
0 Aprecieri
OvidiuTone
Explorer
Opțiuni
Aparent nu este nicio solutie , doar goodlock . Altfel doar sa schimbi firmwareul la 6.0
0 Aprecieri
ariciuc
Student
Opțiuni
mersi de răspuns, am tot cautat o soluție, as fi ramas si pe noua setare de gesturi dar ceva nu merge cum trebuie, adică pot reveni la Home, chiar și sa vad aplicațiile deschise, în schimb nu am reușit nicicum sa dau "Back"...
0 Aprecieri
OvidiuTone
Explorer
Opțiuni
Back se da din laterale de pe marginea displayului.
0 Aprecieri
ariciuc
Student
Opțiuni
asa am văzut în meniu, dar la mine nu merge deloc din lateral... si acuma mi-am dat seama de ce, din cauza ca am instalat One Hand Operation cu ceva shortcuts tot prin gesturi... pfff, oricum nu înțeleg de ce s-a scos opțiunea veche... mulțumesc mult pt suport!
0 Aprecieri
OvidiuTone
Explorer
Opțiuni
Probabil o sa o bage inapoi la urmatorul update , multi se plang de chestia asta.
RapierXDA
Samsung Members Star ★★
Opțiuni

Nu as avea asteptari prea mari, pe S24 e la fel dupa 3 update-uri, nu cred ca e o prioritate atata timp cat exista alternativa

________________________________________
Growing old is mandatory...growing up is optional

Consideri ca un comentariu ti-a fost de ajutor? Marcheaza-l ca solutie in discutia pe care ai deschis-o... Asa vei ajuta si pe altii sa gaseasca rapid rezolvari la probleme similare
0 Aprecieri
ariciuc
Student
Opțiuni
scuze ca întreb despre ce alternativa vorbim? navstar din surse nesigure? asta nu mi se pare alternativa
0 Aprecieri
RapierXDA
Samsung Members Star ★★
Opțiuni
Nesigure pentru cei care nu stiu. Ok, atunci solutia e sa astepti sa iei din surse sigure sau sa folosesti VPN.
________________________________________
Growing old is mandatory...growing up is optional

Consideri ca un comentariu ti-a fost de ajutor? Marcheaza-l ca solutie in discutia pe care ai deschis-o... Asa vei ajuta si pe altii sa gaseasca rapid rezolvari la probleme similare
0 Aprecieri