Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem Wi-fi Direct

(Temat utworzony: 11-06-2021 07:11 PM)
5823 Wyświetlenia
Pssotnik84
Explorer
Opcje
Witam. Zauważyłem że nie mam możliwości udostępniania plików przez wi-fi direct, opcja znikneła mimo że w ustawieniach wi-fi mogę uruchomić direct. 
Na angielskiej stronie znalazłem że Samsung che zastąpić wi-fi direct aplikacja quick share.
Jest to zmiana po One UI 3.0 i czy można powrócić jakoś beż roota do poprzedniej nakładki. 

11 Odpowiedzi
Kacper2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Cześć @Pssotnik84

Nie mam możliwości wysyłania plików przez Wi-Fi Direct. Nie ma możliwość do wrócenia wcześniejszej wersji nakładki One UI. 

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Samsung zrezygnował z funkcji Wi-Fi Direct wraz z aktualizacją Android 11. Od tej wersji systemu można wyłącznie odbierać pliki za pomocą tej funkcji. Udostępnianie w pobliżu zastępuje dotychczasową funkcję. Nie ma możliwości przywrócenia pełnej funkcjonalności Wi-Fi Direct w najnowszych wersjach systemu. Poniżej informacja z oficjalnej listy zmian w systemie Android 11.

Nie można już używać opcji Wi-Fi Direct do wysyłania plików do innych urządzeń. Zamiast tego można użyć funkcji Udostępnianie w pobliżu. Nadal można odbierać pliki za pomocą Wi-Fi Direct.

Alex9152
Troubleshooter
Opcje
Wysylaj plik normalnie bluetoothem i przy większym pliku powinien wyskoczyć komunikat że przełączono na wifi direct czy coś takiego i szybko sie wysle plik automatycznie
0 Like
ALIENX21
Helping Hand
Opcje
Jak u mnie nadal jest ta opcja i działa normalnie często tego używałemScreenshot_20210612-180536_Settings.pngScreenshot_20210612-180643_Settings.png
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@ALIENX21  Raczej nie ma takiej możliwości.

Nie można już używać opcji Wi-Fi Direct do wysyłania plików do innych urządzeń. Zamiast tego można użyć funkcji Udostępnianie w pobliżu. Nadal można odbierać pliki za pomocą Wi-Fi Direct.

Też mam to w opcjach telefonu A21s ale nie mogę przesłać nic na TV Q60RAT.

ALIENX21
Helping Hand
Opcje
Hmm sprawdzę to bo w sumie używałem to na note 20 ultra na s21 ultra jeszcze nie sprawdzałem
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

U mnie na urządzeniu Note10 +  jest dostępna opcja udostępniania w pobliżu, nie ma WiFi direct. 


vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@ALIENX21  Taka opcja jest dostępna na android 10 w A6 2018.

Screenshot_20210612-201012_Android System.jpg

Sonic999
First Poster
Opcje
Sam włącza się wifi direct w A 5 2017
0 Like