Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Szum w sluchawkce samsung s20 Fe 5g

(Temat utworzony: 18-02-2021 09:10 AM)
866 Wyświetlenia
Dead Shot
Apprentice
Opcje

Witajcie .

Od niedawna jestem użytkownikiem nowego Samsunga s20 Fe 5g i mam problem ze szumami w sluchawce podczas rozmowy telefonicznej oraz jak słucham m$uki na słuchawkach podłączonych do USB.  

Wadliwy egzemplarz? Czy w tych modelach to normalne? 

7 Odpowiedzi
kimjongun
Explorer
Opcje
mój znajomy miał ten sam problem przy tym modelu, czyszczenie cache nic nie dało tylko przywrócił wszystko do ustawień fabrycznych a miał szumy i dziwne echa
Kimek
Dead Shot
Apprentice
Opcje
Po ustawieniach fabrycznych wszytko się naprawiło ?
kimjongun
Explorer
Opcje
tak,tylko słuchawki na innym urządzeniu grały normalnie więc w tym wypadku była wina tylko i wyłącznie po stronie fona
Kimek
0 Like
jaro5
Pathfinder
Opcje
ja robiłem i soft i hard reset i nic nie pomogło...nawet zmieniłem karte sim na nowa i także nie dało żadnego efektu. chyba muszę niestety oddać nowy telefon do serwisu...chyba że ktoś wie jak to naprawić
0 Like
jaro5
Pathfinder
Opcje
mam pytanie czy robiłeś jakieś ustawienia w opisanej usterce bo mi nic nie pomogło...?
0 Like
Members_rwkLeaF
First Poster
Opcje

Mam ten sam problem od zakupu. Również próbowałem różnych opcji, resetów, włączania i wyłączania VOLTE i VOWIFI, różnych kart sim etc. Nic nie pomagało, więc oddałem telefon do serwisu. Odpowiedziano mi jednak, że "telefon wykonał 100 czystych połączeń" i odrzucono reklamację. Szum jednak nadal pozostaje. Moim błędem było to, że załatwiałem serwis przez Media Markt i nie uczestniczyłem w wykonywaniu tych 100 połączeń. Chyba więc oddam jeszcze raz i poproszę o uczestnictwo w badaniach. Chyba, że istnieje inne rozwiązanie.

0 Like
Members_9JSUECK
Apprentice
Opcje

Chyba znalazłem rozwiązanie problemu, przynajmniej u mnie zadziałało, trzeba wejść w "telefon", przejść na dole na "Klawiat.", na górze po prawej pojawią się 3 kropki, kliknijcie w nie, rozwiną się opcje, wejść trzeba w "ustawienia", "inne ustawienia połączeń" i będzie tam opcja "zgodność z aparatem słuchowym" . Jeśli opcja jest włączona, to ją wyłączcie, jeśli wyłączona to włączcie, i szumy przy połączeniach znikną 

Members_9JSUECK_0-1647637621086.png

 

0 Like