Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odświeżanie danych

(Temat utworzony: 29-05-2020 02:33 AM)
6431 Wyświetlenia
Radek_74
Explorer
Opcje

Galaxy s10 pus kilka razy dziennie odświeża dane na karcie SIM. Czy gwarancja obejmuje naprawę tego wybitnie denerwującego problemu?

0 Like
16 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Radek_74  Możesz coś więcej napisać ? Czy zgłaszałeś ten problem przez Samsung Members

0 Like
Radek_74
Explorer
Opcje

Podczas korzystania z telefonu pojawia się napis u góry ekranu: odświeżanie danych na karcie SIM. Trwa to krótko ale przez kilka kilkanaście sekund telefon nie ma zasięgu więc pada ci również internet z tym, że internet włącza się dopiero jak wróci zasięg czyli jeszcze dodać trzeba kilka sekund. Jest to bardzo wqrw, sorry wnerwiające kiedy akurat pracujesz na telefonie.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@mirudo24  Spotkałeś się z czymś takim ? 

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@vdsl2, nie spotkałem się z takim problemem.

 

@Radek_74, czy problem występował od nowości czy pojawił się dopiero po czasie? Czy sprawdzałeś działanie telefonu z inną kartą SIM? Wykonaj wipe cache partition oraz sprawdź działanie w trybie bezpiecznym.


0 Like
Radek_74
Explorer
Opcje

Najpierw problem pojawił się w głównym slocie SIM karty, przełożyłem do drugiego i przez jakiś czas było dobrze ale od jakiegoś czasu w drugim slocie pojawił sie ten sam problem. Karta SIM jest cały czas ta sama więc gdyby było coś z nią nie tak to chyba po zamianie miejsc powinien ten problem się pojawić od razu a nie po około 2-3 miesiącach.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Radek_74, dla pewności warto sprawdzić telefon z inną kartą SIM. Wykonaj również wskazówki, które podałem w poprzedniej wiadomości.


0 Like
Radek_74
Explorer
Opcje

O ile dobrze pamiętam to wipe cache partition robiłem jak problem się pojawił za pierwszym razem - nie pomogło. Jak wrócę do kraju to sprawdzę inną kartę SIM. I uprzedzając pytanie, tak w Polsce dzieje się tak samo, problem nie występuje tylko w roamingu.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Radek_74 nie ma to jak od początku poinformować, że dzieje się tak w roamingu. :thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type::smiling-face-with-sunglasses:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Radek_74
Explorer
Opcje

Napisałem , że dzieje się tak samo w Polsce jak i za granicą.

0 Like