Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Z Flip 3 problem z baterią lub płyta główna

(Temat utworzony: 04-01-2024 09:11 AM)
203 Wyświetlenia
nikki95
Explorer
Opcje
Hej,

Niedługo obawiam się że czeka mnie wizyta w serwisie. W sylwestra przy przeglądaniu fb telefon nagle zgasł (70% baterii) i nie chciał się włączyć, dopiero podpięcie pod ładowarkę sprawiło że telefon nagle zaskoczył że ma naładowana baterie j może się włączyć. Od tego czasu muszę być cały czas na ladowarce/power banku bo inaczej telefon po chwili się wyłączy mimo pełnej baterii.
Robiłam już hard reset (nie polecam jak masz tylko jeden telefon w domu i dwu etapową weryfikację konta samsung xD) i problem minimalnie się polepszył to znaczy teraz wytrzymuje około godziny beż ładowarki (chociaż nadal jest to losowe).
Czy ktoś z was spotkał się z podobnym problemem ? Czy to będzie padnięta bateria Czy może jednak podzespoły? 
Chętnie się dowiem na jakie koszta muszę się naszykować.

Z góry dzięki :smiling-face:
3 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@nikki95, czy po przywróceniu ustawień fabrycznych wgrywałaś kopię zapasową? Zdarza się, że wraz z kopią przywracane są błędy. Z opisu jednak wynika, że to będzie problem po stronie podzespołów. Najlepiej zgłosić się do punktu serwisowego, gdzie telefon zostanie sprawdzony i będzie wiadomo w czym leży problem. To może być bateria ale równie dobrze uszkodzona płyta główna.


W99
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam, na forum nie będziemy w stanie zdiagnozować przyczyny problemu. Może to być bateria, albo coś innego.
Pozostaje wizyta w autoryzowanym serwisie Samsung.
nikki95
Explorer
Opcje
Tak też myślę, wizyta w serwisie będzie na pewno :smiling-face: