Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung A51

(Temat utworzony: 20-04-2021 06:07 PM)
474 Wyświetlenia
MichałZet
Apprentice
Opcje
Przez wiele lat byłem fanem telefonów Samsung. Były to różne modele, a ostatnio korzystam z A51. Tak słabego telefonu nigdy nie miałem. Bateria max jeden dzień, pod warunkiem, że nie korzysta się z niego zbyt intensywnie,  aparat który robi słabe zdjęcia w gorszym świetle i prędkość działania. Ten telefon jest non stop zamulony, przycina się, zawiesza,  do tego co kilka dni sam sue restartuje. To jakiś koszmar. Aktualizacje nie poprawiają działania tego telefonu. Wcześniej korzystałem z Samsunga A5 i aż takiego dramatu nie było. Chyba jednak Samsung nie potrafi zoptymalizować Androida w swoich telefonach. Doszedłem do wniosku, że jednak najważniejszy jest system. Android Samsunga to porażka. Czas chyba przejść na iPhone. Są moim zdaniem niewspółmiernie drogie, do tego co oferują sprzętowo, ale system to bajka. Korzystanie z iPhone przez 3 - 4 lata, to norma. Nie wyobrażam sobie korzystać z obecnego telefonu dłużej niż przewiduje gwarancja, czyli góra dwa lata. 
0 Like
7 Odpowiedzi
Kacper2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Cześć @MichałZet 

A czy była przywracana kopia zapasowa? 

0 Like
MichałZet
Apprentice
Opcje
Masz na myśli przywrócenie kopi zapasowej przy zmianie telefonu? Jeśli tak, to nie.
0 Like
Kacper2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Tak o to mi chodziło. Na początek spróbuj wykonać Wipe Cache Partition, ten zabieg nie usuwa danych z telefonu.
[Poradnik] - Wipe Cache Partition
https://eu.community.samsung.com/t5/pozostałe-smartfony/poradnik-soft-hard-reset-tryb-bezpieczny-i-w...

[Poradnik] [Android 11 One UI 3] Jak wejść w tryb recovery menu
https://eu.community.samsung.com/t5/pozostałe-smartfony/poradnik-android-11-one-ui-3-jak-wejść-w-try...

MichałZet
Apprentice
Opcje
Ok, zrobię tak, ale nie robię sobie nadziei.
0 Like
MichałZet
Apprentice
Opcje
Otrzymałem informację od Samsung, że na podstawie analizy log z błędami konieczne jest przywrócenie ustawień fabrycznych. Zobaczymy, czy to pomoże. Jak nie, to przesiadam się na ios
0 Like
Kacper2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Tylko po resecie nie przywracaj kopi zapasowej😀

MichałZet
Apprentice
Opcje
Wiem, to kończy się źle 😃