Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sławna Bateria

(Temat utworzony: 14 godzin(y) temu)
109 Wyświetlenia
PanBucikLMD
Journeyman
Opcje
W dniu 4.10.2024 wymieniłem w serwisie baterie na nową. Wg programu Members jest błąd. Bateria dalej jest słaba. Nie wiem co robić. 
0 Like
5 Odpowiedzi
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam. Jesli bateria jest oryginał, to nic nie trzeba robić. Tego typu aplikacje dość często przekłamują, dlatego nie ma co się nimi sugerować.
PanBucikLMD
Journeyman
Opcje
Witam. Jak zadzwoniłem ponownie do serwisu to powiedzieli że bateria musi się skalibrować z telefonem. Przez weekend mam testować i potem w poniedziałek - wtorek ewentualnie do nich podjechać
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Bateria przez parę dni uczy się wzorców. Co do samej aplikacji SM my serwisanci podchodzimy do niej dość sceptycznie, dlatego że często odbiega od tego co dzieje się z telefonem. Na Pana miejscu proszę nie przejmowałbym się tym co podaje ta aplikacja i używał ją w normalny sposób.
PanBucikLMD
Journeyman
Opcje
Jeszcze mi coś takiego powiedzieli ze po zamontowaniu baterii nowej trzeba ją zresetować aby miała zdolność dopasować się do telefonu.

Bateria uczy się wzorców? Czyli przez parę dni może działać tak jak ta stara?
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Kzda nowe bateria uczy się wzorców by mogła dopasować się do jej użytkowania. Przez parę dni może też działać ona niestabilnie. Pan nie musi nic wykonywać, tylko normalnie ją sobie używać.
0 Like