Închide

What are you looking for?

anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Subiect inițial:

Probleme după ultimul update

(Subiect creat la: cu o săptămână în urmă)
151 Vizualizări
georgik33
Journeyman
Opțiuni
Salut dețin Samsung a05, am primit un update acum o săptămână, presupun ca a fost one ui 6.1.1, nu sunt sigur, dar de atunci când inteu în instagram și vreau sa folosesc camera, am ecranul negru, și îmi spune ca a apărut o problema, tot de atunci îmi da ca nu se poate accesa internetul (prin cartela, wifi merge) 
Idei?

image


4 Răspunsuri
Alex1704
SuperStar
Opțiuni
Salut, pai pentru început trebuie sa îți spun că nu a fost One Ui 6.1.1, ci doar un update de securitate sau stabilitate.
Iar legat de problema cu camera în Instagram, încearcă un Clear Cache la aplicația Instagram și o resetare la setările de rețea din setările telefonului, asta pentru problema cu rețeaua mobila
Eu zic ca o sa își revină.
Problema cu camera la Instagram, sigur nu este de la update-ul telefonului, ci mai de graba de la update-ul aplicației..
NaikkoN
SuperStar
Opțiuni
Salut , încearcă un clear cache la aplicația camera/Instagram.
Daca nu se rezolva așa poți da un clear cache la telefon. Îți trebuie un PC/laptop. Daca nici după clear cache nu se rezolva , poți da un uninstall la aplicația Instagram și după un instal.
ElenaP
Samsung Members Star ★
Opțiuni
Salut. Pentru internet încearcă să resetezi setările de rețea. Iar dacă nu se rezolvă, ia legătura cu operatorul de telefonie mobilă.
O altă variantă ar fi resetare din fabrică, dar trebuie sa îți faci back-up, altfel vei pierde tot

Edit: poți reinstala Instagram
ElfStone
Samsung Members Star ★★★
Opțiuni

Salutare,

Presupun ca un restart la telefon ai dat?
Aplicatia, reinstaleaz-o.

Legat de date mobile, daca dupa restart nu functioneaza, incearca cu o resetare setari retea si vezi daca ajuta.