Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z połączeniem konferencyjnym na Galaxy A51 5G

(Temat utworzony: 30-08-2021 10:30 AM)
658 Wyświetlenia
mietekw
Student
Opcje

Cześć. Mam problem z połączeniem konferencyjnym na moim A51 5G. Po poprawnym zestawieniu połączenia z dwoma osobami pierwsze połączenie przestaje działać, a dokładnie ja i druga połączona osoba nie słyszymy pierwszego rozmówcy mimo, że on nas słyszy, a po chwili następuje jego rozłączenie.

Na poprzednio użytkowanym przeze mnie Galaxy A5 (2017) nie było z tym żadnych problemów.

Czy można coś z tym zrobić ?

0 Like
10 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Z jakiej aplikacji korzystasz do prowadzenia konferencji? Spróbuj na początek wyczyścić dane tej aplikacji. Wskazówki znajdziesz w poniższym odnośniku.

Wskazówka - rozwiązywanie problemów z aplikacjami
https://eu.community.samsung.com/t5/aplikacje-mobilne-i-us%C5%82ugi/rozwi%C4%85zywanie-najcz%C4%99st...


Zbigolek
Samsung Members Star ★
Opcje
Może być tak, że problem leży po stronie:
1. Dostawcy sieci, który ma jakieś szczególne warunki świadczenia tej usługi. Warto się zorientować.
2. Telefonu osoby, do której dzwonisz. Nie obsługuje tego rodzaju połączeń.
P.S. Ja miałem taką historię z połączeniami video. W Samsung Galaxy S3 była domyślna ikona obok zielonej słuchawki, a już w S7 Edge nie było. Poinformowano mnie, że zrezygnowano z tej usługi, bo nie była popularna😥


nowan2020
Troubleshooter
Opcje
Raczej problem z transferem danych, sprawdź www. speedtest.pl a prawdę ci powie i pozostali uczestnicy mogą mieć kiepskie łącza , problem to Internet
0 Like
Zbigolek
Samsung Members Star ★
Opcje
Wydaje mi się, że @mietekw chodzi o telefoniczne połączenia konferencyjne🤔


mietekw
Student
Opcje

Tak jak napisał Zbigolek korzystam ze standardowej aplikacji Telefon. 

Wyczyściłem pamięć i dane tej aplikacji oraz wyczyściłem pamięć podręczną partycji zgodnie ze wskazówkami nismo, ale niestety nic to nie dało. Dzisiejsza próba zestawienia konferencji ponownie nie powiodła się.

Będę jeszcze próbował naprawić aplikację (ostatni punkt listy).

 

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Czekamy zatem na informację czy zabieg repair apps naprawił problem z połączeniami konferencyjnymi.


0 Like
mietekw
Student
Opcje

Niestety naprawa aplikacji nie pomogła.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Ewentualnie możesz jeszcze przywrócić ustawienia fabryczne bez przywracania kopii zapasowej. Niestety nie mogę zagwarantować, że to rozwiąże problem. Zabieg ten usuwa wszystkie dane użytkownika z telefonu. Możesz również zgłosić błąd do firmy Samsung za pomocą aplikacji Samsung Members. Poniżej podaję przydatne odnośniki.

Instrukcja - hard reset
https://eu.community.samsung.com/t5/pozosta%C5%82e-smartfony/poradnik-soft-hard-reset-tryb-bezpieczn...

Wskazówka - zgłaszanie błędu do firmy Samsung
https://eu.community.samsung.com/t5/aplikacje-mobilne-i-us%C5%82ugi/poradnik-jak-zg%C5%82osi%C4%87-b...


mietekw
Student
Opcje

Ok. Dziękuję wszystkim, a szczególnie nismo  za zainteresowanie moim problemem.

0 Like