Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Nie mogę podłączyć mikrofonu zewnętrznego

(Temat utworzony: 24-01-2023 06:49 PM)
1071 Wyświetlenia
Warsztat Medialny
Apprentice
Opcje

Dzień dobry, mam problem z podłączeniem zewnętrznego mikrofonu. Mam mikrofon pojemnościowy LTG M-17 PRO jednak mimo zastosowania przejściówek (Adapter USB-C / AUX 3,5 mm i przejściówka Ugreen AV141 która rozdziela wyjścia na mikrofon i słuchawki) - nie ma efektu. Smartfon nie nagrywa nic!

Czy jest jakiś sposób na podłączenie zewnętrznego mikrofonu? Zależy mi na dobrym dźwięku filmów, a nagrywanie mówiącej osoby w plenerze nawet z odległości 2 metrów przez wbudowany mikrofon jest beznadziejne!

Nie widzę też w ofercie Samsunga żadnych tego typu akcesoriów ...

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
Edys075
Samsung Members Star ★
Opcje
Samsung nie posiada takiej w swojej lini produktów. Myślę, że ten rozdzielacz który posiadasz będzie okej :smiling-face: Ważne by to nie było jakieś chińskie badziewie.


Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.


Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 Odpowiedzi
Edys075
Samsung Members Star ★
Opcje
Może zakupiona przez Ciebie przejściówka nie współpracuje z twoim telefonem. Samsungi nie lubią nieoryginalnych przejściówek USB C/Jack więc najlepiej będzie jeśli podłączysz mikrofon za pomocą oryginalnej przejściówki. Rozdzielacz może być też problemem, ale zacznij od tego pierwszego przejścia bo z nim jest przewaznie problem.


Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.


0 Like
Warsztat Medialny
Apprentice
Opcje

Dzięki za pomoc, ale masz może jakieś namiary gdzie mogę natrafić na oryginalne przejściówki? Bo też nigdzie nie mogę znaleźć...

0 Like
Edys075
Samsung Members Star ★
Opcje
Tutaj przejściówka USB-> mini jack

https://www.mediaexpert.pl/smartfony-i-zegarki/akcesoria-do-telefonow/przejsciowki-do-telefonow/sams...


Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.


Warsztat Medialny
Apprentice
Opcje

Dzięki, kupione. Ciekawe czy ta przejściówka wystarczy czy będę musiał dokupić oryginalną przejściówkę rozdzielającą wyjście na mikrofon i słuchawki?

Rozwiązanie
Edys075
Samsung Members Star ★
Opcje
Samsung nie posiada takiej w swojej lini produktów. Myślę, że ten rozdzielacz który posiadasz będzie okej :smiling-face: Ważne by to nie było jakieś chińskie badziewie.


Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.