Închide

What are you looking for?

anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Subiect inițial:

Galaxy A72 update la One UI 6

(Subiect creat la: 05-03-2024 04:52 PM)
214 Vizualizări
Cristian4795
Pioneer
Opțiuni
Cred ca Samsung a abandonat modelul Galaxy A72...trebuia sa primeasca in Ianuarie update la One UI 6, suntem deja in Martie si ne indreptam spre Aprilie. 

Urat, ceea ce face Samsung...adica daca ai un model A care nu prea s-a vandut, cum este A72, dar care a costat mult mai mult decat un A14 sau A24, nu primesti update, sau il primesti la jumatate de an dupa data la care a fost promis. Pe cand A14 care se vinde ca painea calda primeste update-uri la timp banuiesc, telefon care de nou a costat un sfert din pretul lui A72 de nou...
9 Răspunsuri
EmiliaDuna
Samsung Members Star ★
Opțiuni
Salut,
Vezi lista asta: https://eu.community.samsung.com/t5/aplicații-și-servicii/one-ui-6-situația-la-zi-pentru-românia-22-...
Acolo spune că este în pregătire. Asta înseamnă că urmează să primească update-ul in curând.
GeorgePreda
Mastermind
Opțiuni
După cum ai fost informat din link postat de @EmiliaDuna , nu cred că este departe să fie lansat, oarecum este in grafic. Puțină răbdare și probabil în aproximativ o săptămână ai să-l primești.
Cristian4795
Pioneer
Opțiuni
Multumesc pentru ajutor
izabelmari
Pathfinder
Opțiuni
Mulțumesc pentru ajutor poate sa vina curat fără probleme One ui 6 de pe a72?
0 Aprecieri
izabelmari
Pathfinder
Opțiuni
Când vine One ui 6.0 Android 14 de pe telefon meu Samsung Galaxy a72 că sa primesc?
0 Aprecieri
Andrius29
Navigator
Opțiuni
Seara bună! Sunt în aceeași situație cu A 52 4G! Ce sa mai zicem...
Cristian4795
Pioneer
Opțiuni
Iar A52 5G si A52s au primit update inca de prin Decembrie sau Ianuarie. Nu stiu ce s-a intamplat cu update-urile modelelor A52 4G si A72 de au fost amanate atat de mult. Pana la urma mare diferenta intre A52 4G si A52s nu este
0 Aprecieri
Andrius29
Navigator
Opțiuni
Măcar să vină "curate", fără probleme!
Alex1704
Legend
Opțiuni
O sa vina la un moment.
Repet, tot ce trebuie sa faceți este sa așteptați.
Posibil sa vina și în Aprilie, ba chiar și în Mai.