Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

[A70] Problem z połączeniem z internetem przez dane komórkowe

(Temat utworzony: 12-11-2019 08:24 AM)
12830 Wyświetlenia
Kurc24k
Student
Opcje

Telefon po rozłączeniu z wi-fi nie jest w stanie połączyć się z siecią przez dane komórkowe. Nie wykorzystałem limitu danych, zasięg jest na 100% telefon niby ma połączenie z internetem ale strony internetowe nie ładują się i żadna z aplikacji niema do niego dostępu. Problem zaczął się nagle, możliwe że po aktualizacji, po restarcie telefon wraca do normy. Aczkolwiek zdarzyło się to już drugi raz w ciągu 3 dni. Nie pomaga wyłączenie wi-fi czy wyłączenie i włączenie danych komórkowych.

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Kurc24k, z jakim telefonem jest problem? Spróbuj wyzerować ustawienia sieciowe. Aby to zrobić przejdź kolejno do: Ustawienia > Zarządzanie ogólne > Resetowanie > Resetowanie ustawień sieciowych. Do kompletu warto wykonać wipe cache partition. Jeżeli masz możliwość to sprawdź również działanie telefonu z inną kartą SIM.


Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

47 Odpowiedzi
Rozwiązanie
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Kurc24k, z jakim telefonem jest problem? Spróbuj wyzerować ustawienia sieciowe. Aby to zrobić przejdź kolejno do: Ustawienia > Zarządzanie ogólne > Resetowanie > Resetowanie ustawień sieciowych. Do kompletu warto wykonać wipe cache partition. Jeżeli masz możliwość to sprawdź również działanie telefonu z inną kartą SIM.


Kurc24k
Student
Opcje

Telefon to Samsung A70, dzięki za radę, jeżeli problem się powtórzy to wypróbuję te rozwiązania, dam znać czy coś się zmieniło.

0 Like
Julia1987
Apprentice
Opcje

Witam, dzisiaj zostałam posiadaczem Samsunga Galaxy s22 ultra… Po wykupieniu internetu poprzez aplikację nie mogę z niego korzystać… Próbowałam do tej pory zresetować telefon ustawienia sieciowe włączać i wyłączać roaming i dalej nic dodam że nie pojawia mi się mała litera r koło zasięgu...Pomocy 😞

0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@Julia1987, cześć, mówiąc "zresetować telefon", masz na myśli ponowne uruchomienie? Spróbuj wykonać zabieg Wipe Cache Partition, o którym pisze w tym wątku @mirudo24. Podał link do odpowiedniej instrukcji, przeczytaj uważnie do końca.


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

0 Like
Julia1987
Apprentice
Opcje

Mówiąc zresetować telefon miałam na myśli zresteowanie do ustawień fabrycznych 

0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@Julia1987, widziałem, że pisałaś do mnie na priv. Skoro WCP i hard reset nie pomogły, to jeszcze sprawdź telefon z inną kartą SIM i, jeśli problem nie zniknie, to pozostaje zwrócić się do serwisu, pod tym linkiem masz wyszukiwarkę najbliższych autoryzowanych punktów serwisowych: https://www.samsung.com/pl/support/service-center/


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

W1234567890
Helping Hand
Opcje

Zainstalowałem dzisiaj Android 13 One ui 5.0 na Samsungu Galaxy A52s 5g i od tej pory nie działają mi dane komórkowe. Ma ktoś pomysł jak to naprawić?

0 Like
W1234567890
Helping Hand
Opcje
teraz jeszcze taka informacja.
Wszedłem w ustawienia a później odpaliłem google i działało a jak zamknąłem ustawienia to nie działało
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Spróbuj na początek zresetować ustawienia sieciowe. Aby to zrobić przejdź kolejno do: Ustawienia > Zarządzanie ogólne > Resetowanie > Resetowanie ustawień sieciowych.