Zamknij

What are you looking for?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pierwotny temat:

[A70] Galaxy A70 i A40...

(Temat utworzony: 20-12-18 14:46)
Alicja70
Helping Hand
Opcje
Seria Galaxy A

Długo mnie nie było z przyczyn niezależnych od mnie ale jestem ponownie. Tak jak jak planowałam nabyłam Galaxy A70 i Galaxy A40... nie wiem ile będę je miała ale postaram się je porównać na tyle na ile mi czas pozwoli. Jak coś to pytajcie chętnie pomogę.. nadmienię tylko, że obydwa są w kolorze coral 😍

vdsl2
Legend
Opcje
Seria Galaxy A

Faktycznie dziwne 🤔

0 Like
Odpowiedz
petruswojcik
Helping Hand
Opcje
Seria Galaxy A

@vdsl2  odkąd pamiętam chyba od początku jak go mam, a będzie rok to operatorskie miały szybciej.

A40 xeo wczoraj dostał listopadowe poprawki

vdsl2
Legend
Opcje
Seria Galaxy A

@petruswojcik  Jest nowy soft dla A40 wariant XEO A405FNXXU3BTK4

petruswojcik
Helping Hand
Opcje
Seria Galaxy A

@vdsl2 jeszcze nie mam

0 Like
Odpowiedz
nismo
Superuser II
Superuser II
Opcje
Seria Galaxy A

Sprawdź czy aktualizacja jest dostępna z poziomu aplikacji Smart Switch.

petruswojcik
Helping Hand
Opcje
Seria Galaxy A

@nismo nie chce mi się bawić tym. Od zawsze miałem z nią problem. Dla żadnego telefonu mi nie znajdowała. Nie wiem czy robiłem coś źle czy porostu coś jest nie tak. Jestem cierpliwy i zawsze czekam na oTA

0 Like
Odpowiedz
nismo
Superuser II
Superuser II
Opcje
Seria Galaxy A

Aplikacja jest gotowa od razu po zainstalowaniu i uruchomieniu. Wystarczy podłączyć telefon. Może spróbuj odinstalować i ponownie zainstalować Smart Switch. Oczywiście możesz cierpliwie zaczekać na udostępnienie aktualizacji OTA.

petruswojcik
Helping Hand
Opcje
Seria Galaxy A

A swoją drogą to Samsung szaleje niedawno A40 dostał listopadowe poprawki teraz grudniowe. Takie dziwne to. Od początku jak mam A40 to dostawałem później niż brandowane

PXL_20201219_063016193.jpg

@nismo poza tym wszystkie inne czynności przez Smart działają. Może jakieś sugestie? Tel musi byč podłączony do internetu? Debugowanie itp? Co mogę robić źle?

@nismo jak chcę aktualizować to tak się kończy klikam Potwierdź i nic się nie dzieje. Z każdym Samsungiem tak miałem. Apka na telefonie ma włączone wszystkie zezwolenia. 

Zaznaczę tylko, że nie pokazuje się żadne info o dostępie nowej aktualizacji

0 Like
Odpowiedz
vdsl2
Legend
Opcje
Seria Galaxy A

Masz taką wersję ?

Przechwytywanie.PNG

0 Like
Odpowiedz
petruswojcik