Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wiarygodność firmy

(Temat utworzony: 17-12-2018 11:02 PM)
549 Wyświetlenia
AndyAAA
Journeyman
Opcje

Witam mam swego rodzaju problem.

Chcę zakupić telefon w firmie smalltronic, ale znalazlem nieścisłości. I ty pytanie do was z czego one wynikają? 

Po prostu wolę być na 101% pewny, że można im zaufać. Obsługa jest bardzo profesjonalna i miła, ale bezpieczeństwa nigdy za wiele. 

 

17.12.2018 Na stronie Samsung Polska lista firm współpracujących z Samsung bez informacji o partnerstwie Platinum (tydzień temu była informacja o certyfikacie w zakresie urządzeń mobilnych GOLD, ale już jej nie ma)17.12.2018 Na stronie Samsung Polska lista firm współpracujących z Samsung bez informacji o partnerstwie Platinum (tydzień temu była informacja o certyfikacie w zakresie urządzeń mobilnych GOLD, ale już jej nie ma)

 

A to strona firmy smalltronic.pl gdzie szczycą się partnerstwem PLATINUMA to strona firmy smalltronic.pl gdzie szczycą się partnerstwem PLATINUM

 

10.12.201810.12.2018

 

 

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje
I jak dzisiaj sprawdziłem to na stronie Samsung ponownie pojawiła się informacja o partnerstwie GOLD.
Więc sprawa chyba już wyjaśniona

Czyli wygląda na to, że sklep jest w porządku. Jeżeli sprawa jest już wyjaśniona to możesz oznaczyć swoją wypowiedź jako rozwiązanie tematu.


Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

18 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@AndyAAATej firmy nie znam ale proponuje Ci zakup telefonu tu sklep Samsung lub ten x-kom 

AndyAAA
Journeyman
Opcje
Niestety nie ma już tego modelu na którym mi zależy
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@AndyAAAA jaki to model telefonu ?

0 Like
AndyAAA
Journeyman
Opcje
Note 8
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Mozesz jeszcze zakupić w tym sklepie Note 8

0 Like
AndyAAA
Journeyman
Opcje
Tak, jak zadzwoniłem to pan powiedział, że może zamówić.
I jak dzisiaj sprawdziłem to na stronie Samsung ponownie pojawiła się informacja o partnerstwie GOLD.
Więc sprawa chyba już wyjaśniona
0 Like
AndyAAA
Journeyman
Opcje
Ta firma o której mowisz ma note8 z dystrybucji europejskiej
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Czy jest dostepny na tej stronie Note 8 ?

0 Like
AndyAAA
Journeyman
Opcje
Istnieje możliwość zamówienia
0 Like