Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wesołych Świąt :)

(Temat utworzony: 23-12-2017 12:13 PM)
569 Wyświetlenia
Michal_P
Voyager
Opcje

Drodzy Użytkownicy,

najlepsze życzenia świąteczne oraz wszystkiego dobrego w 2018 roku.

Spełniajcie marzenia !

Zespół Społeczności Samsung.

5 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Całej Ekipie Społeczności Samsung,

Wszystkim Społeczniakom, Towarzyszkom i Towarzyszom :smileytongue:

Życzę zdrowych, pogodnych, radosnych a przede wszystkim rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

Abyście w tym okresie dali odpocząć swoim urzadzeniom z literką "S" i przy wspólnym stole napawali się magią tych dni.

 

...aaa, no i oczywiście bogatego Mikołaja

[wideo]

 

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Kochani Forumowicze i Droga Ekipo Samsung Community, życzę Wam mega technologicznych prezentów pod choinką, ale życzę Wam również abyście od tej technologii odpoczęli, rzucili ją choć na krótko w kąt i spędzili ten magiczny czas na spotkaniach i prawdziwych rozmowach z rodziną, bliskimi i znajomymi.życzenia2.png

 

choinka.gif

 zdjęcie i gif wykonany Galaxy S9+


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Również składam świąteczne życzenia dla wszystkich użytkoników forum Społeczności Samsung! Dużo zdrowia, spokoju, radości i spełnienia marzeń!

 

Wesołych Świąt z pokładu mojego Galaxy Note9Wesołych Świąt z pokładu mojego Galaxy Note9


vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Życzę Wam zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych napełni Wasze serca spokojem i radością. Niech błogosławieństwo Bożego Dzieciątka towarzyszy Wam przez całe Wasze życie, a szczere najpiękniejsze Bożonarodzeniowe życzenia spełniają się w każdym momencie.

RadekK
Hotshot
Opcje

Szanowni Użytkownicy,

 

Dziękuje wszystkim i każdemu z osobna. Życzę wam spokoju, szczęścia, radości przeżywanej w gronie najbliższych oraz wytchnienia od codziennych obowiązków.

 

Niech przyszły rok przyniesie całą masę innowacji w świecie technologii!