25-01-2023 07:30 AM - last edited 04-04-2023 10:27 AM ) in
Samsung Lounge14-02-2023 12:27 PM in
Samsung LoungeHej @lizzys
Det är nog olika beroende på vilken kalender du använder. Du behöver radera innehållet i papperskorgen, så det kan vara därför dina kalenderhändelser syns där 😊
25-03-2023 09:49 AM - last edited 27-03-2023 11:35 AM by Emmi S ) in
Samsung LoungeIdag när jag skulle lyssna på mina inspelningar så var de borta. Jag behöver verkligen få tillbaks dem när de ingår i ett rättvist ärende och där bevis finns. Hur kan jag få tillbaks mina inspelningar? Kan ni hjälpa. Mvh jahcecilia
03-04-2023 03:05 PM in
Samsung LoungeHej,
Hur du får tillbaka inspelningar beror på om det är en video eller röst inspelning. Du måste ha ett Samsung konto registrerat på din enhet innan inspelningarna blev raderade för att kunna få tillbaka dom.
Om det är video inspelningar så går du in på Galleri-appen > 3 Prickar uppe till höger > Papperskorg. Här ska du kunna hitta alla bilder och videos som har blivit raderade, du ska kunna återställa dom . Ifrån att du har raderat dom så har du 30 dagar på dig att återställa dom innan dom raderas permanent.
För röst inspelningar så går du in på Voice recorder-appen > 3 Prickar uppe till höger > Papperskorg. Samma sak gäller där att du kan återställa dom. Gör du inte det så kommer dom raderas permanent efter 30 dagar ifrån att dom raderades.
Vi hoppas detta är till hjälp för dig!