Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Pravidla komunity - vkládání příspěvků

(Téma vytvořeno: 22-02-2021 10:31 AM)
175 Zobrazení
Matoada
Navigator
Možnosti

Zdravím všechny, 

mohu touto cestou poprosit moderátory o vyjádření se k tomu jaká jsou zde pravidla na přidávání příspěvků? 

Již po několikáté se mi stalo, že se chci vyjádřit k tomuto tématu: https://eu.community.samsung.com/t5/mobiln%C3%AD-aplikace-a-slu%C5%BEby/pro%C4%8D-nen%C3%AD-samsung-...

Jelikož je to téma týkající se Samsung pay, tak tam vkládám aktuální informace z jednání s bankami, resp emailovou komunikaci. Příspěvek napíšu, odeberu hypertextové odkazy (většinou emaily v podpisech) a dám "odpovědět". Příspěvek se mi zobrazí jako že je vložen. Ale stačí přenačíst stránku nebo jít do jiného tématu a pak se vrátit a příspěvek tam opět není.

Je na příspěvek nějaký omezený počet znaků, slova která nesmějí být v příspěvku (jedná se o slušnou komunikaci s bankou kde se sprosté výrazy nevyskytují)? Text příspěvku mám uložen u sebe, mohu poskytnout pro analýzu.

Děkuji za vyjádření.


Galaxy S10 | Galaxy Tab S6 | Galaxy Buds
0 Like
2 Odpovědi
Matoada
Navigator
Možnosti

Koukám, že moderátorem je zde @vvllaaddaa a @Veroniqe tak vás s dovolením označím.

Ještě jednou děkuji


Galaxy S10 | Galaxy Tab S6 | Galaxy Buds
0 Like
vvllaaddaa
Moderator
Moderator
Možnosti

Zdravím Community,

děkujeme vám za dotaz @Matoada , pokud váš příspěvek obsahuje odkazy nebo neznámé znaky, může se to projevit nekorektně.

Můžete mi to prosím poslat do sz? 

Děkuji.