Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Neoficiální sraz v Brně

(Téma vytvořeno: 22-08-2023 01:45 PM)
261 Zobrazení
Libb
MegaStar
Možnosti

Ahoj všichni, se kterými se zde vyměňujeme písmenka! Rád bych navázal na srazy jiných komunit, které se velice osvědčily, protože co si budeme, osobní setkání je nenahraditelné.

O co tedy jde? Plánuju sraz fanoušků mobilů a technologií nejen značky Samsung, i když to především.

Teď jen zjišťuju zájem o setkání. Připomínám, že půjde o neoficiální akci, bude to tedy takové, jaké si to sami uděláme. Já samozřejmě přinesu na ukázku moje hračky, ale 🍺si platí každý sám 😉

Už jsme se o tom zběžně bavili s  @FRENKY22  a samozřejmě se Slovenským Star@23PeterK.

Termín by byl někdy kolem 7. - 10. 9., prosím napište, pokud máte zájem, kdy vám to nejvíc vyhovuje. Místo ještě doladíme podle počtu zájemců, ale určitě poblíž centra.






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



5 Odpovědi
polda
Voyager
Možnosti
Ahoj, nápad se srazem je super. Škoda, že v tu dobu budu "testovat" letošní novinky samsungu na Šumavě...
0 Like
Raddi
Big Cheese
Možnosti
To zní jako plán 😉 termín září, pro mě v pohodě, Brno a okolí ideální, i když k tomu rozkopanýmu centru, bude okolí asi lepší volba.
IT technik
Libb
MegaStar
Možnosti

@Raddi uvidíme, jestli se nebudou chtít přidat nějací přespolní, kteří by ocenili blízkost nádraží. Já třeba v poslední době moc času v hospodách netrávím, takže výběr místa bude pro mě trochu výzva. Ale to se zvládne :smiling-face:






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
JeoCZ
Troubleshooter
Možnosti

Zdravím Vás, nápad skvělý, já však dorazit nezvládnu. Jednak jsem hodně přespolní (Praha) a druhak se mi v září sešly rovnou 2 oslavy narozenin, v týdnu před i po, tak by to bylo už trochu příliš. Užijte si setkání. 

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti
Určitě dříve nebo později bude něco i v Praze





Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro