Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Malá recenzia môjho Foldu-4😉

(Téma vytvořeno: 16-06-2024 06:35 PM)
150 Zobrazení
danisp1704
Mastermind
Možnosti
Pekný deň,som majiteĺom foldu-4 a chcel by som sa s Vami podeliť o moje skúsenosti s tymto vynimočným zariadenim.Rozhodoval som sa vtedy medzi S-23 Ultra a Fold-4.Rozhodnutie padlo na zariadenie ,ktore som obdivoval nielen kvôli ohybnému displeju,ktorý využívam pri prehliadaní mailov,či pracovných alebo súkromných,pozeraní filmov a inych aplikácii.Výhodou daného zariadenia je možnosť sklopenia a využívania len jedného vrchného displeja.Pri zatvorení tohto zariadenia tým pádom vznikne mobil s normálnou veĺkosťou,sice trošku s ťažšou váhou,ale dá sa v pohodičke nosiť v zadnom vrecku nohavíc(rifiel).Po zakúpení som sa ako každý majiteĺ drahšieho modelu zaujímal o najlepšiu ochranu zariadenia.Po zakúpení min.5-6krytov od rôznych značiek 🫣mi najviac vyhovuje kryt ,,Supcase Pro"aj s ochranou pantu a ochranou displeja.Odporúčam ako pre folda aj pre flip.👍.

image


image

S foldikom som veĺmi spokojný.Je dobre vyladený,daný procesor Snapdragon pracuje zatiaĺ výborne(a to aj pri nastavenom výkonnostnom profile-menej výkonný),nezahrieva sa ani pri pracovnom vyťažení hovorov,mailov,workday a iných zaležitostiach.Batéria u mňa má výdrž zhruba 26- 28 hodín(a to ho vôbec nešetrím),ale snažím sa pohrať aspoň raz za deň s optimalizáciou v menu.Nabíjací čas zhruba z 20% na 90% trvá okolo hodinky.Fotografie zhotovuje celkom pekné,ponúka aj bohatú úpravu fotografií.Samozrejme nieje to snímač z Ultry.👍Po nadstavbe UI 6.1. a obohatení zariadenia o AI,využívam zatiaĺ generativne tapety,dáke úpravy fotiek a videí.Preklady a tlmočnika zatiaĺ využívať nepotrebujem,(možno keď nabehne tá čeština),ale ak by bolo treba ,rád využijem-v ponuke sa nachádza.Samozrejme som sa trošku bál vnútorného ohybu displeja,kde sa po čase vytvarajú malé bublinky.A neobišlo to ani mňa,zhruba po roku používania som musel navštíviť Shopping Palace v Ba,kde mi v Samsungu menili vnútornú fóliu,zdarma a do pol hodinky som bol vybavený a všetko bolo ako treba.Odporúčam majiteľom flipov a foldov navštiviť tento servis s predajňou s podobnými problémami v ohyboch displeja.👍Teraz sa už pomaly zamýšĺam nad výmenou,či by som šiel znovu do foldu alebo novej Ultry-25🤔.Ak by mal nový fold zadnú sústavu šošoviek z Ultry,uĺahčilo by mi to asi rozhodovanie,ale je možné ,že zostanem ešte dáky čas pri folde-4,pretože mi ponúka zatiaĺ všetko potrebné,či už pre prácu,zábavu a aj súkromie.👍A ak môžem možno niektorým používateĺom poradiť pri rozhodovaní pred kúpou foldu-4,je to ozaj špičkové zariadenie,ktoré Vás nenechá v štichu.😉🖐

4 Odpovědi
MirecMirec
Journeyman
Možnosti
Ďakujem za krásnu mini recenziu. Ja som sa rozhodoval medzi fold5 a S24 Ultra. Zvíťazil S24 Ultra. Pre mňa bolo za veľké plus pri tomto dueli foto + video výbava Ultry... . 🫠
danisp1704
Mastermind
Možnosti
Ďakujem😉🖐
0 Like
AndyTa
Moderator
Moderator
Možnosti

Vďaka za recenziu @danisp1704  😉 

@MirecMirec môžete sa inšpirovať a napísať recenziu na Galaxy S24 Ultra 😉 krásny deň

AJelow
Voyager
Možnosti
Pozdielate nejake tapety? Ja to nikdy nemenim 🙈 ale co citam tak je to velmi popularne
0 Like