Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy S24 a Samsung Members v Praze

(Téma vytvořeno: 06-02-2024 09:19 AM)
343 Zobrazení
JeoCZ
Helping Hand
Možnosti

V úterý 30. ledna, tedy v předvečer oficiálního zahájení prodeje nové řady telefonů Galaxy S24, proběhla v pražském Salsita Clubu akce spojená s prezentací novinek, které tyto nové vlajkové lodě od Samsungu přináší.

Jak asi většina členů zdejší komunity ví, jedná se hlavně o nové Galaxy AI a změny spojené s příchodem další verze rozhraní OneUI (6.1). Byť většina funkcí už byla známa z nedávno proběhlé globální prezentace řady S24 v San Jose, o které Vás přímo z místa informovali i naši Members Stars @AndroidGuru a @potasm , pražská prezentace byla zaměřená na ukázku Galaxy AI funkcí v našem lokálním československém prostředí a můžu rovnou napsat, že přestože oficiálně (zatím) nejsou naše jazyky podporované, neznamená to, že Galaxy AI nedokáže s českými či slovenskými texty pracovat. Právě naopak, mnoho funkcí bude od startu funkční a myslím, že každý si najde něco, s čím mu Galaxy AI hodně pomůže. Takže v tomto ohledu palec nahoru.

Prezentace S24. Autor fotografie @vvllaaddaaPrezentace S24. Autor fotografie @vvllaaddaa

Komunita Samsung Members dostala možnost přizvat kromě Members Stars ještě 2 účastníky, a tak moderátor @vvllaaddaa  oslovil několik nejaktivnějších členů komunity, včetně mě a @Raddi, kteří jsme mohli v úterní večer dorazit. Děkujeme.

Na akci byly všechny modely Galaxy S24 volně přístupné, tak jsem měl možnost otestovat plynulost systému, zkusit nové Galaxy AI funkce, na vlastní oči porovnat barvy i velikosti a popřemýšlet, která verze by pro mě byla ideální. Řada Galaxy S24 se povedla a dle prvních čísel z předprodeje to vypadá, že bude úspěšná i prodejně, byť to nemá po vynikající řadě Galaxy S23 vůbec lehké.

S24 v celé své kráse. Autor fotografie @23PeterKS24 v celé své kráse. Autor fotografie @23PeterK

Pro mě ale nejsou podobné akce jen o produktech, rád poznávám lidi, kteří za tím vším stojí. A zde jsem měl možnost poznat lidi z naší komunity Samsung Members. Večer jsem tak prožil s většinou Members Stars, kteří přijeli ze všech koutů Čech i Slovenska. Teprve při osobním setkání poznáte jejich zapálení, technické znalosti a ochotu ve svém volném čase pomáhat druhým. Krásně to hned prezentoval @fajnSnek , který neváhal a pomohl barmanovi cennou radou, za kterou byl v zápětí odměněn skvěle namíchaným drinkem. 😀

Myslím, že mnozí přesně neví, co vlastně znamená být Samsung Members Star. Já se to ten večer snažil zjistit, ale věřte mi, není to lehké popsat. Není to žádná práce, do které docházíte a jste za ni placený. Neplynou vám z toho ani nějaké další finančních výhody, kteří si asi někteří z nás představovali. A neděláte to ani kvůli logu či hvězdičce u jména. Ať jste moderátor, Star či běžný člen, vždy je to jen o zápalu ke značce nebo produktu, o hledání řešení akutního problému či o touze podělit se o svoji zkušenost a pomoct tím někomu dalšímu.

A tak dál pište, ptejte se a sdílejte fotky či zážitky, protože díky tomu zdejší komunita žije.

Děkuji za přečtení.

8 Odpovědi
AndyTa
Moderator
Moderator
Možnosti

Super @JeoCZ , mockrát ďakujeme za Tvoju recenziu a nasadenosť. Radi sme Ťa spoznali osobne 🤗

potasm
Samsung Members Star ★★★
Možnosti
Ahoj @JeoCZ
hezky sepsáno a já jen dodám, že jsem Tě rád osobně poznal a těším se na další setkání.

vvllaaddaa
Moderator
Moderator
Možnosti

Ahoj, @JeoCZ i všem ostatním, s kým jsem měl krásnou příležitost se osobně setkat. I mě bylo velkým potěšením strávit příjemný večer v obklopení převratné mobilní techniky a zapálených lidí. 😉😊

fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Ahoj @JeoCZ 

Rovněž díky za článek, za osobní setkání a příjemnou debatu u dobrého drinku. A přeji hodně novinek s novým modelem Galaxy S24. 😀


fajn-Snek-podpis-B


Raddi
Big Cheese
Možnosti
Skvělá akcička, se spoustou zajímavých lidí, díky za možnost být přítomen.
IT technik
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Ahoj @JeoCZ,

díky za sepsání článku z vydařené akce😉👍.

 

BritneyBitch
Voyager
Možnosti
Smysl tohoto článku mi jaksi uniká. Co jsem si z něho měl odnést?
0 Like
JeoCZ
Helping Hand
Možnosti

Ahoj @BritneyBitch, informoval jsem o tom, že něco probíhá i mimo zdejší svět jedniček a nul, a veřejně poděkoval komunitě Members. Zároveň jsem chtěl ostatní motivovat psát sem dál. Mrzí mě, pokud jste to tak nepochopil.