Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Galaktické triky - Ztišení závěrky fotoaparátu

(Téma vytvořeno: 15-07-2022 11:00 AM)
12459 Zobrazení
Polo12
Helping Hand
Možnosti

Ztišení závěrky fotoaparátu

Zvuk závěrky fotoaparátu může být v některých momentech nevhodný nebo nepříjemný. Pomocí funkce Bixby Routines ho tak vypneme.

 

 

 

 1) Pro ztišení fotoaparátu nejprve zapneme Bixby Routines, následujte instrukce níže

 Nastavení → Rozšířené funkce → Zapnout Bixby Routines 

 2) Následuje vytvoření samotné rutiny pro fotoaparát, začneme podmínkou:

 Bixby Routines → Přidat rutinu → Pokud → Aplikace spuštěna → Z nabídky vybereme aplikaci Fotoaparát → Hotovo

3) Další na řadě je určení, co bude rutina dělat. Chceme, aby zapnula režim nerušit:

 Potom → Oznámení → Nerušit → Zapnout → Hotovo

4) Nyní Rutinu uložíme a pojmenujeme:

 Další → Rutinu pojmenujeme a vybereme pro ní ikonu → Hotovo

 

Zde je videoprůvodce (bude dostupný po schválení adminem):

 


 

Věřím, že Vám tip pomohl. 

Více tipů a triků naleznete zde 

4 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
Polo12
Helping Hand
Možnosti
Aha, tak to se omlouvám. Doufám, že se najdou i tací, co to tu uvidí poprvé a něco jim to přinese😇

Zobrazit řešení v původním příspěvku

Řešení
Polo12
Helping Hand
Možnosti
Co jsem zjistil, tak je to kvůli legislativě v některých zemích...takže to bohužel asi znovu v nastavení nebude😓

Zobrazit řešení v původním příspěvku

Řešení
Libb
MegaStar
Možnosti

Kdyby ano, nešlo by to obejít. Navíc jiné značky to umí vypnout a prodávají se tu. To samé nahrávání hovorů, úplně zbytečně vypnutá věc, přitom by stačilo, aby to třeba pípalo nebo tak něco. Kdo chce, to obejde a já akorát vždy zapomenu koupit něco v obchodě...






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



Zobrazit řešení v původním příspěvku

0 Like
Řešení
Polo12
Helping Hand
Možnosti
Funguje to tak u každého...ale Vás by bavilo pokaždé vypínat vyzvánění. Pomocí tohoto návodu to telefon bude dělat automaticky sám.

Zobrazit řešení v původním příspěvku

9 Odpovědi
lprator
Journeyman
Možnosti
Díky za tip, u starého mobilu jsem na to měla přepínač, ale u nového už není.
Libb
MegaStar
Možnosti

Sice je to tu teprve asi potřetí, ale opakování matka moudrosti (a sestřenka inflace) :winking-face:

https://eu.community.samsung.com/t5/samsung-lounge/bu%C4%8Fte-l%C3%ADn%C3%AD/m-p/2077250#M238

https://eu.community.samsung.com/t5/mobiln%C3%AD-aplikace-a-slu%C5%BEby/bixby-routines-jak-na-automa...

 

 

 






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



Řešení
Polo12
Helping Hand
Možnosti
Aha, tak to se omlouvám. Doufám, že se najdou i tací, co to tu uvidí poprvé a něco jim to přinese😇
Libb
MegaStar
Možnosti

však říkám, že matka moudrosti :smiling-face: Nenechte se odradit mým občasným rýpnutím, tento trik si zaslouží opakovat tak dlouho, až někoho napadne to zase zveřejnit v nastavení. Vzhledem k tomu, že to jde obejít, nechápu, proč to tam není 😞






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



Řešení
Polo12
Helping Hand
Možnosti
Co jsem zjistil, tak je to kvůli legislativě v některých zemích...takže to bohužel asi znovu v nastavení nebude😓
Řešení
Libb
MegaStar
Možnosti

Kdyby ano, nešlo by to obejít. Navíc jiné značky to umí vypnout a prodávají se tu. To samé nahrávání hovorů, úplně zbytečně vypnutá věc, přitom by stačilo, aby to třeba pípalo nebo tak něco. Kdo chce, to obejde a já akorát vždy zapomenu koupit něco v obchodě...






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
Kazi-S21U-
Helping Hand
Možnosti
Nevím jak u vás ale u mě stačí vypnout vyzvánění 📸🤳😀
0 Like
Řešení
Polo12
Helping Hand
Možnosti
Funguje to tak u každého...ale Vás by bavilo pokaždé vypínat vyzvánění. Pomocí tohoto návodu to telefon bude dělat automaticky sám.
sing1e
First Poster
Možnosti
To je zajímavé.. mě foťák žádné zvuky nedělá. Ani na minulém mobilu. Vím, že to kdysi cvakalo, ale to už je spoousta let.
0 Like