Aizvērt

Ko vēlies atrast?

atcelt
Rāda rezultātus vaicājumam 
Tā vietā meklēt 
Vai jūs gribējāt rakstīt šādi? 

Sākotnējā tēma:

Samsung Jet 60 fit - ikdienas palīgs, tīrākai mājai.

(Tēma izveidota: 13-04-2021 04:11 PM)
TomsK
Apprentice
Opcijas
Sadzīves tehnika

Divas nedēļas mūsmājās viesojās Samsung Jet 60 fit putekļsūcējs. Līdz šim mūsmājās par tīrību rūpējās birste vulgaris vai putekļsūcējs klasiskais. Esam mēģinājuši arī kaut kādu ne pārāk skaidras izcelsmes putekļsūcēju robotu, bet tam atmetām ar roku jau pirmajās dienās.

Putekļi-4.jpg

Dzīvojam parastā pilsētas 3 istabu dzīvoklī, aptuveni 70kv/m lielā platībā. Grīdas segums – linolejs ar pāris, ne pārāk lieliem paklājiem. Par bezvadu putekļsūcēju esmu domājis ik pa brīdim, bet vienmēr ir bijusi iekšējā baža – vai jauda pietiks, vai nebūs visu laiku jālādē, vai ir jēga. Tad tagad pēc šo dienu kopdzīves ar Samsung Jet varu teikt – ir jēga, ir ērti – vajag!

Mūsu mājsaimniecībā ir divas mazas princeses, kas protams, aiz sevis atstāj pēdas ik uz stūra un spēj tik vākt pēc viņām. Virtuves zonā drupačas ir ierasta parādība un jāsaka godīgi, ar slotu vulgaris, šad tad paslinko un piever acis uz tām dažām jaunajām drupačām vai ko citu – savāks rīt. Ar šo putekļsūcēju, meitenes pašas – paņem, izsūc un noliek vietā. Tas ir viegls, mobils un tik vienkāršs, ka 6gadīgs bērns ar to mierīgi tiek galā. 

Putekļi-2.jpgPutekļi-3.jpgTurklāt pozitīvi pārsteidza konkrētā uzgaļa spēja tikt klāt putekļiem, netīrumiem teju visur. Rotējošā birste lieliski savāc krikumus un citus sīkumus tur, kur mūsu vecais putekļusūcējs netika (skapja mala, istabas stūris utt, nerunājot jau par iespēju pabāzt teju visu putekļusūcēju zem dīvāna) un arī paklāji tiek uzfrišināti ļoti labi. Tiesa, te gan jāmin arī viens mīnuss – rotējošajai birstei patīk ap sevi aprotēt, piemēram, matus, un tā kā mūsmājās ir trīs dāmas, tad ātri vien birste apvijās ar matiem. Pieļauju, ka šis varētu mazliet kaitināt ne tikai meitu vecākiem, bet arī  garspalvu dzīvnieku saimniekiem.

Jauda – kā jau minēju – viena no bažām, kādēļ, iegādājoties esošo putekļsūcēju, priekšroka tika dota klasiskajai versijai, bija jauda. Jo šķietami visi bezvadu putekļsūcēji ir mazjaudīgi. Bet vai jauda ir svarīgākais? Iespējams, kādam, kam jātīra daudz paklāju vai ko citu, tas ir svarīgi, bet es teju visu dzīvokli tīrīju tikai vidējā režīmā un jauda bija pilnīgi pietiekama. Un, kad bija nepieciešams iztīrīt paklāju, pārslēdzoties uz pilnas jaudas režīmu – tas lieliski tika ar savu darbiņu.

Baterija – otra baža, skatoties uz bezvadu putekļsūcējiem, vai tas tiks galā ar darbu, vai visu laiku būs jālādē? Es teiktu, ka ar šādu putekļsūcēju īpašumā, mainās tīrīšanas paradumi. Tas stāv vienmēr kaujas gatavībā un Tu vienkārši to paķer, izsūc un noliec. Tādejādi māja visu laiku tiek uzturēta tīrībā. Bet, ja esi nolēmis taisīt lielo pavasara tīrīšanu, tad ar kompaktu vai vidusmēra dzīvokli – tiks galā vienā piegājienā. Mūsu ~70kv/m dzīvokli ar linoleja grīdas segumu iztīrīja bez liekām problēmām.

Mazgāšana. Komplektācijā, ko saņēmu bija arī rotējošās birstes, grīdas mazgāšanai. Kas ļauj mazgāt grīdu ar mitrajām salvetēm. Jāteic, ka aromāts bija patīkams un istabu pārņēma tīrības smarža, bet ar vienu šādu salvešu komplektu diži lielu kvadratūru nesanāks izmazgāt. Es uz šo skatos, kā palīgu virtuvei, kur pēc lielas cepšanas vai citiem darbiem uz grīdas ir uzsprakšķējuši kādi tauki/netīrumi, tad tos bez liekām pūlēm (nomaini tikai uzgali un uzlipini svaigas salvetes) var likvidēt.

Putekļsūcēja kopšana ir ļoti ērta. Kad viss savākts, noņem tvertni un izber savākto miskastē. Ja nepieciešams, ar dušu izskalo un putekļsūcējs atkal gatavs kaujai ar netīrumiem. Vienīgā piņķerēšanās varētu būt ar rotējošo birsti, kas laika gaitā ap sevi varētu aprotēt matus, diegus un ko citu. Bet visādi citādi, ātri un ērti kopjams.

Rezumē: Jāsaka, ka šis Samsung Jet mani patīkami pārsteidza. Jā, tas ir pilnvērtīgs putekļsūcējs, kas spēj tikt galā ar savu uzdevumu pat veiksmīgāk par dažu labu klasisko putekļsūcēju. Tas ir lielisks tīrības sargs dzīvoklī, jo tas vienmēr ir pa rokai, lai likvidētu mazākos netīrumus uz reiz un, ja būsi apņēmies taisīt lielo pavasara tīrīšanu, tad tas ar vienu uzlādi spēs iztīrīt visu dzīvokli un vieglā vadāmība palīdzēs piekļūt vietām, kur iepriekš nebija tik viegli to izdarīt.

9 Atbildes
Lauma_R
Community Manager
Opcijas
Sadzīves tehnika

Sveiks, @TomsK!

Paldies par tik detalizētu apskatu! Esmu pārliecināta, ka ši visa informācija lieti noderēs tiem, kuri meklē sev jaunu palīgu uzkopšanā.

Samsung Community komanda :handshake:

Inetali
Navigator
Opcijas
Sadzīves tehnika

Paldies par tik detalizētu aprakstu. Ja pavisam godīgi, tad arī es esmu domājusi par šāda tipa putekļus sūcēju, bet likās, ka tie nav nopietni putekļu sūcēji.

Man vajadzīgi divi putekļu sūcēji- viens 74m2 dzīvoklim- grīdas-parkets istabās un flīzes virtuvē/koridorī (šim vairāk vēlos klasisko), otrs- 30 m2 dzīvoklis-lamināts istabās, flīzes vannas istabā ( šim jau ir robots, bet ne visur var ar viņu iztīrīt). Kā Jūs domājat-vai mazajam dzīvoklim būtu šāds okey?

0 vērtējumi
TomsK
Apprentice
Opcijas
Sadzīves tehnika

Pašam bija neticība, vai spēs tikt galā ar visu, spēj. Lielo, klasisko putekļsūcēju katru dienu nedarbināsi, bet šis vienmēr gatavs kaujai un tiek izmantots kā slota, tikai ērtāk. Līdz ar to, nav tik netīrs, kad esi gatavs taisīt ģenerāltīrīšanu, bet arī tad, manu 73 kv/m dzīvokli ar laminātu/flīzēm un diviem paklājiem iztīrīja vienā piegājienā. 

0 vērtējumi
Krisha112
Samsung Maker ★
Opcijas
Sadzīves tehnika

Paldies @TomsK par tiešām tik detalizētu apskatu. Man vienīgi radās daži jautājumi. Cik ātrā laikā uzlādējas Samsung Jet, ja viņš ir pilnībā izlādējies? Cik skaļš viņš ir? Ar parastajiem putekļusūcējiem parasti ir šī problēma, ka viņi ir diezgan paskaļi.

0 vērtējumi
Lauma_R
Community Manager
Opcijas
Sadzīves tehnika

@Inetali, bezvadu putekļusūcēji ir tikpat jaudīgi kā puteklūsūcēji ar vadu.

Te vari ieskatīties šajā diskusijā un komentāros, kuros atradīsi abu šo putekļusūcēju veidu salīdzinājumu

Samsung Community komanda :handshake:

TomsK
Apprentice
Opcijas
Sadzīves tehnika

Decibelos nepateikšu, bet manas ausis saka, ka vismaz uz pusi klusāks par manu klasisko putekļsūcēju, kas ir kādus pāris gadus vecs. 

Par to cik ilgs laiks paiet līdz pilnai uzlādei arī nemācēšu pateikt, jo kā jau minēju, ar šo putekļsūcēju mainās tīrīšanas paradums, Tu viņu paņem, kad vajag. Respektīvi ik pa brīdim paņem, izsūc un tad, kad taisi lielo tīrīšanu, darbs krietni mazāks. Man šo divu nedēļu laikā (ikdienas regulāri pasūcot) un vienu lielo sūkšanu taisot, baterija neizlādējās. Paveic darbu, ieliec dokstacijā, lai lādējas un sūcējs vienmēr kaujas gatavībā :smiling-face:

Inetali
Navigator
Opcijas
Sadzīves tehnika

Sakiet lūdzu vai nelielam dzīvoklim -30 m2 šāds būtu okey?

Par grīdām, spraugām un zem mēbelēm izsūks putekļus un visus stūrus, bet kā ar mīkstajām mēbelēm? Tās arī šad tad vajag izsūknēt.

Paldies.

0 vērtējumi
TomsK
Apprentice
Opcijas
Sadzīves tehnika

Kā jau minēju, manu 70kv/m lielo dzīvokli iztīrīja bez problēmām. Zem dīvāna palīda un tika visos stūros labāk par putekļsūcēju klasisko. Tur palīdzēja rotējošā birste, kas palīdz savākt visu, kas tur stūros nokritis.

Ir uzgaļi mīkstajām mēbelēm, attiecīgi neredzu nekādu problēmu kādēļ gan nevarētu iztīrīt arī tās. Jauda ir pieteikama

Inetali
Navigator
Opcijas
Sadzīves tehnika

Super, liels paldies Jums. Katra pieredze, katrs padoms ir zelta vērts.