Închide

What are you looking for?

anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 
Salt la soluție REZOLVAT

Subiect inițial:

Virusi in procesorul telefonului

(Subiect creat la: 12-09-2022 07:09 PM)
265 Vizualizări
George kadar help
Journeyman
Opțiuni

Buna ziua, va rog frumos daca ati putea sa imi spuneti daca exista posibilitatea ca virusii sa poate intra in componentele telefonului! Ma refer aoci la procesor, etc! Va rog sa imi spuneti si daca da cum scap de ei definititv? Reset factory? #virusiinprocesor

1 Soluţie
Soluţie
ElfStone
Samsung Members Star ★★
Opțiuni

Salut,

Virusii sunt niste programele software. Ele corup sistemele de operare si nu componentele hardware.

Cu o resetare generala ar trebui sa scapi de ei. Mai sunt si programe antivirus care te pot ajuta sa cureti telefonul.

Vizualizare soluţie în postul original

1 Soluţie

5 Răspunsuri
Soluţie
ElfStone
Samsung Members Star ★★
Opțiuni

Salut,

Virusii sunt niste programele software. Ele corup sistemele de operare si nu componentele hardware.

Cu o resetare generala ar trebui sa scapi de ei. Mai sunt si programe antivirus care te pot ajuta sa cureti telefonul.

George kadar help
Journeyman
Opțiuni

Deci nu ar trebui sa ma ingrijorez? Gen......mie frica...si sper sa nu atace cartela sim sau memoria telefonului oricum eu o sa dau reset factory si ar trebui sa scap nu?

0 Aprecieri
ElfStone
Samsung Members Star ★★
Opțiuni

Pai, iti pot afecta memoria telefonului sau datele de pe el, insa cu resetare se rezolva.

lazlar14
Big Cheese
Opțiuni
frate, deschizi telefonul in safe mode si stergi virusul. cu metoda asta ai scapat de voicemail spre exemplu
0 Aprecieri
cdi12
Big Cheese
Opțiuni
Sa iei un paracetamol, pentru orice eventualitate.