Închide

What are you looking for?

anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Subiect inițial:

Dragi membri, înainte de a posta un topic nou, dați un search

(Subiect creat la: 21-09-2023 10:27 AM)
36 Vizualizări
Yonelaa
Troubleshooter
Opțiuni

Bună, am observat într - un topic anumiți membri (nu le voi da numele ca nu este drăguț) care nu s-au inteles din cauza unei postări care devenise repetitiva în aceasta comunitate.

 
Dragi membri, înainte de a posta un topic nou, dați un search sa vedeți dacă s-a mai vorbit sau nu înainte de ce aveți de întrebat , ca de aceea exista acel buton, nu are nimeni nimic cu voi dar devine deranjant sa vedem zi de zi aceleași topicuri!!!!!
 
Cât despre cel care i-a atras atenția, putea sa o facă într - un mod mai drăguț și probabil nu se mai,, certa,, nimeni 
 
Atât am avut sa va zic, sper ca pe viitor sa căutați mai întâi întrebarile pe care le aveți sa le ziceți iar în caz de nu găsiți, atunci sa deschideți noi topicuri. 
 
Și nu uitați sa fiți mai buni!! , va Love❤️❤️
12 Răspunsuri
ElfStone
Samsung Members Star ★★
Opțiuni

Buna,

Laudabila intentia ta.. poate o sa fie mai atenti pe viitor.
Sunt aici de la inceput.. am spus lucrul acesta de nenumarate ori, si sincer, nu cred ca va ajuta la ceva, dar speranta moare ultima 🙂

NaikkoN
Legend
Opțiuni
Majoritatea nu sunt foarte activi.
Posteaza de 2,3 ori pe luna. Nu cred ca o data ce postezi rar stai sa cauti daca sa discutat acel subiect sau nu.
Ramane sa trecem peste acea postare ,chiar daca este repetitiva.
LioxTerra
MegaStar
Opțiuni
De trecut, trecem dar problema va fi când vom avea iar aceleași postări..
La cele,, vând vine Good Lock in Romania Sau de ce nu avem Good Lock,, numai zic ca sunt aproape zilnice..
NaikkoN
Legend
Opțiuni
Sa nu uitam de "fanul" tau 🤣🤣
Oare ce mai face ?
Sa incercam pe cat se poate de 'amiabil' sa ii punem pe directia buna pe cei ce o iau pe aratura.
Suntem cativa mai 'vechi' si stim destul de bine cum sta treaba cu platforma si zic sa ii indrumam pe directia buna.
EmiliaDuna
Samsung Members Star ★
Opțiuni

Bună,

 Am observat și eu că sunt postări repetative, dar sunt membri noi care nu știu cum funcționează exact platforma aceasta. Noi suntem aici pentru a ajuta membrii. 🙂

3Merlin
Big Cheese
Opțiuni
Doamnelor, domnișoarelor și (mai ales) domnilor,
Nu cumva vă referiți la subsemnatu'?!
Că de când citii postarea Ionelei, care spune în zeci de rânduri pe ecran (într-o romgleză stâlcită), ceea ce un programator exprimă într-o singură linie de cod (în engleză, desigur), îmi adusei aminte de dezbaterile (uneori furtunoase ale) parlamentarilor (unii semialfabetizați), care sporesc artificial audiența televiziunilor comerciale...
ElfStone
Samsung Members Star ★★
Opțiuni

Salutare,

Stai linistit, nu se refera la subsemnatul de mai sus 🙂 Se refera la alti subsemnati 😆

3Merlin
Big Cheese
Opțiuni
... (sus)semnații agramați, care va să zică. 😉
ElfStone
Samsung Members Star ★★
Opțiuni
Exact! :-))
3Merlin
Big Cheese
Opțiuni
👏
Diamant42
Hotshot
Opțiuni
Mulțumesc pentru avertizare este vina mea Pentru că nu am verificat dacă mai a pus cineva un topic la fel ca al meu m am sculat târziu am primit actualizarea noaptea și n am stat să postez la ora aia iar când am postat o eu deja era postat aia de altcineva Greșeala mea culpa
RapierXDA
Samsung Members Star ★★
Opțiuni

Stai linistit, nu era neeaparat pentru tine, din pacate sunt multi care posteaza fara ca macar sa arunce un ochi peste Regulament. Initiativa lansata de @Yonelaa este chiar buna, asa lumea observa si poate constientizeaza

________________________________________
Growing old is mandatory...growing up is optional

Consideri ca un comentariu ti-a fost de ajutor? Marcheaza-l ca solutie in discutia pe care ai deschis-o... Asa vei ajuta si pe altii sa gaseasca rapid rezolvari la probleme similare