Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Koniec możliwości przystąpienia do bety. Furtka zamknięta.

(Temat utworzony: 06-11-2019 04:57 PM)
465 Wyświetlenia
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Czy nasza Pani Moderatorka @MagdalenaG  może potwierdzić, że możliwość przystapienia do programu testów została zakończona?

W oficjalnej wersji Samsung Members, po poranych przetasowaniach, zmiana położenia i wielkości baneru, pojawianiu się go i znikaniu, na chwilę obecną już jest niedostępny i to od dłuższego czasu.

 

Proszę o potwierdznie lub nie zakończenia procesu rejestracji.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

koniec bety.png

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
20 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

OK, przedwczesny alarm 😉😁😁😁 Baner został schowany głębiej. Do zakładki "Widomości i porady".


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Krzysp1
Pathfinder
Opcje

@Szewcu72 ale tak czy inaczej Pani Moderatorka powinna udzielić merytorycznej informacji by było wiadomo co i jak bo jak narazie widzę po odpowiedziach z Samsung Members że panuje tam chaos i bałagan albo jakaś olewka (przykład gdy dostaje info o aktualizacji klawiatury z numerem wersji i że błąd został zaktualizowany a okazuje się że nic nie zostało zaktualizowane i nie wiadomo kiedy)

0 Like
MagdalenaG
Helping Hand
Opcje

Cześć @Szewcu72,

 

Pani Moderatorka czuje się wezwana do tablicy :winking-face: Baner zniknął, gdyż początkowym założeniem rzeczywiście było zamknięcie rejestracji. Jednak ze względu na użytkowników, którzy zrobili rollback i teraz wracają do Bety, aby rozwiązać pewne problemy, baner i możliwość rejestracji zostaną jeszcze przez jakiś czas aktywne (ale, jak już wspomniałeś, dostępne już w innym miejscu).

 

PS Jest już update Bety!! :smiling-face:

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Po aktualizacji oprogramowania do najnowszej wersji informacja o przystąpieniu do programu beta pojawiła się ponownie na głównej stronie aplikacji Samsung Members :winking-face: Ogłoszenie z możliwością rejestracji jest dostępne jako pierwsze po kliknięciu ikony dzwonka.

 

Screenshot_20191107-090255_Samsung Members.jpg


Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@MagdalenaG i taką konkretną odpowiedź to ja rozumiem. :winking-face:

Czli mój nos starego betatestera mnie nie mylił. :smiling-face-with-sunglasses:

Błędne tłumaczenie, data określała zamknięcie drzwi do programu a nie jego koniec. :face-with-stuck-out-tongue-and-winking-eye:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@MagdalenaG, czy możliwość rejestracji została już definitywnie zamknięta? Nie mogę znaleźć w aplikacji Samsung Members baneru z instrukcją przystąpienia do testów.


0 Like
MagdalenaG
Helping Hand
Opcje

Hej @mirudo24, tak, rejestracja jest już zamknięta.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@MagdalenaG, dziękuję za szybką informację!


0 Like
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

koniec bety.png

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like