Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z imei

(Temat utworzony: 04-08-2018 08:58 AM)
993 Wyświetlenia
Sebastian10
Apprentice
Opcje

Witam Mam problem z imei

Chciałem skorzystać z promocji żegnaj Stary witaj nowy i pokazuje że mój numer imei nie jest objęty promocją spróbuj ponownie co zrobić muszę? 

0 Like
5 Odpowiedzi
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Cześć @Sebastian10

Upewnij się, że wprowadzasz numer IMEI nowo zakupionego telefonu. Powinien on zawierać dokładnie 15 cyfr, bez żadnych dodatkowych znaków, takich jak "/".

 

0 Like
Sebastian10
Apprentice
Opcje

Witam 

Wpisuje same cyfry i ciągle wyskakuje ze mój imei nie jest objęty promocją spróbuj ponownie 

Chociaż ze kupiłem bo tydzień temu w sklepie euro

0 Like
Damian K
Hotshot
Opcje

@Sebastian10 zakładając, że wpisujesz IMEI NOWEGO telefonu i że wpisujesz tylko i wyłącznie 15 cyfr, napisz maila na adres witajnowy@kupimyto.pl i zgłoś, że nie możesz wykorzystać kodu na stronie.


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like
beataolszewska
First Poster
Opcje
Witaj Sebastianie,

Czy udało Ci się wykorzystać ten kupon? Mam taki sam problem i nie wiem co robic?
0 Like
Damian K
Hotshot
Opcje

@beataolszewska

 

Poprzedni mój post zawiera już informacje, co należy robić, jeśli masz taki sam problem. Zapoznaj się z treścią tego postu.


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like