Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ponowne Uruchamianie

(Temat utworzony: 10-04-2022 08:31 AM)
1027 Wyświetlenia
ASonM21
Pioneer
Opcje
Witam, niedawno mój telefon sam zresetował się podczas normalnego korzystania. Dzisiaj znowu stało się to samo. Telefon ani razu nie przegrzał się więc nie wiem czy to wina oprogramowania czy czegoś innego.

Mój telefon to Samsung M21
Android 11
20 Odpowiedzi
analyzer65
Troubleshooter
Opcje
Wykonałbym wipe cache partition.
Dodatkowo w ustawieniach masz coś takiego jak pielęgnacja urządzenia. Po wejściu w tę opcję kliknij na OPTYMALIZUJ, podobnie w opcja (również w pielęgnacji urządzenia) RAM, po wejściu będzie przycisk CZYŚĆ TERAZ.
Ogólnie wygląda mi to na zbyt dużą ilość aplikacji uruchomionych w tle.
Smartfon sprzętowo nie wyrabia i próbuje coś z tym zrobić poprzez restart.

Sprawdź czy to, co podałem wyżej rozwiąże problem.
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
@ASonM21 Witam. Sprawdź czy ten model nie posiada czasem automatyczne resetowanie o ustalonych porach? Ustawienia - Zarządzanie ogólne - Resetowanie.Screenshot_20220410-092930_Settings.jpgScreenshot_20220410-092935_Settings.jpgScreenshot_20220410-084442_Settings.jpg
Roksanaszawiello
First Poster
Opcje
Jest to do wyłączenia w ustawieniach ja tak miałam w Samsungu a32 5G ale niestety nie pamiętam gdzie to się wyłącza
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@ASonM21  Witam

Również myślę że to może być automatyczne resetowanie o określonych porach....

@Roksanaszawiello  Kolega wcześniej podał ścieżkę gdzie to znaleźć :smiling-face:


analyzer65
Troubleshooter
Opcje
Resetowanie o ustalonych porach działa tylko przy ściśle określonych warunkach. Jest to opisane poniżej opcji o której mowa.
W opisie problemu, autor wspomina o resecie podczas normalnego użytkowania, a w takich okolicznościach opcja ponownego uruchamiania nie ma szans zadziałać.Screenshot_20220410-111124_Device care.jpg
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Wszystko się zgadza. Tylko czy autor ma na mysli ze dzieje sie to jak go używa, czy mógł w tym momencie odłożyć na chwilę telefon? Dopóki nie sprawdzi się tego to się nie dowiemy. Nie wykluczone że telefon może też być przeciążany różnymi aplikacjami i jak podałaś wip cache partition może być wskazane.
analyzer65
Troubleshooter
Opcje
Ja z opisu problemu wnioskuję, że dzieje się to podczas używania telefonu (nie telefonu odłożonego).
Niech autor tematu zatem doprecyzuje kiedy reset ma miejsce 🙂
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Nie wykluczone. Ostatni przypadek w serwisie. Przyszła do nas pani twierdząc że telefon jej strasznie wolno chodzi? Model to A22 faktycznie nie dało się bardzo nic w nim zrobić. Jak się okazało to koleżanka chciała zrobić tej pani na tyle dobrze i bezpiecznie ze pobrała jej AVG i jakiegoś Clenera. Po ich odinstalowaniu telefon wrócił do pełnej sprawności. Więc nieraz warto się zastanowić co pobieramy. Bo to co ma nam ulepszyć telefon, tylko pogorszy.
analyzer65
Troubleshooter
Opcje
Dlatego nie używam tego typu dodatków 🙂
0 Like