Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Krótki czas czuwania na nowej baterii

(Temat utworzony: 20-05-2022 11:26 AM)
1938 Wyświetlenia
Davooo
Apprentice
Opcje
Witam, po 4 latach wymieniłem baterię w Galaxy s8. Po wymianie baterii telefon dalej słabo trzyma, sprawdzałem i żadna aplikacja nie drenuje baterii. Czy jest jakiś program sprawdzający stan i pojemność baterii czy w serwisie bateria została wymieniona na nową? (Serwis nieautoryzowany)
0 Like
22 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Davooo  Witam 

W tej sytuacji najlepiej będzie ponownie udać się do serwisu I zareklamować baterię. 


theguildsman
Helping Hand
Opcje
Ja zrobiłem podobnie z S7 i bateria trzyma tragicznie. Podejrzewam, że kupiłem podróbkę oryginalnego ogniwa.
0 Like
Opcje
Telefon potrzebuje około tygodnia do dostosowania baterii pod wzorce użytkowania.

I czy bateria była wymieniana na oryginalną czy zamiennik?
0 Like
Davooo
Apprentice
Opcje
Wymiana na oryginał
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
@Davooo Witam. Pytanie czy bateria jest oryginał i czy nie dzieje się coś z płytą główną S7 i S8 są już starszymi modelami więc sporo przypadków mam że płyta pobiera lewy prąd.(chodzi na zwarciu)
0 Like
Davooo
Apprentice
Opcje
Nie wiem, zapłaciłem 220zl aby był oryginał. Zgłosiłem problem do serwisu, dam jeszcze 3 dni i jeżeli bateria się nie uformuje to oddaje do reklamacji. Tej nocy spadło 65% baterii, na starej przez noc spadło max 8-10 procent
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Koszt samej baterii oryginalnej to koszt ok 130zl plus wymiana więc myślę że serwis wymienił ją na oryginał. Jeśli będzie się tak samo działo proponuję zareklamować jeśli na drugiej będzie działo się tak samo przyglądałbym się płycie czy nie ma zwarcia i czy nie pobiera jakiegoś lewego prądu.
rakq
Apprentice
Opcje
Ja wymieniłem baterię w s8 na oryginalną w marcu. Też wydaje mi się że nie ma dużej różnicy aby dłużej trzymała. Chyba też zareklamuję.

A pytanko jak Wam pokazuje w apce samsung members > pomoc > diagnostyka status baterii. Przed wymianą miałe SŁABA teraz tez pisze słaba.
0 Like
Davooo
Apprentice
Opcje
U mnie też pokazuje słaba. Może serwis leci w kulki i ładują stare baterie ?
0 Like