Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak lepiej zadbasz o ekran swojego Galaxy z pomocą 3mk

(Temat utworzony: 08-10-2020 02:20 PM)
628 Wyświetlenia
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Podobnie jak ja, zapewne tak i Wy starcie się dbać o swoje telefony. Wydaliśmy na nie swoje pieniążki, więc chuchamy na ziemne. Zabezpieczamy ich obudowy oraz ekrany, aby nie pojawiła się na nich najmniejsza ryska, której pojawienie się potrafi być frustrujące i irytujące.

folia 3mk.png

 

Jest wielu producentów zabezpieczeń dla naszych urządzeń, w tym jeden rodzimy – 3mk.

 

Teraz ważna informacja dla Was, posiadaczy urządzeń Galaxy.

Aby można było wyprodukować produkt zabezpieczający Wasz telefon lub jego ekran konieczne jest pełne zwymiarowanie urządzenia. Stąd prośba do posiadaczy modeli:

 

Samsung Galaxy A11

Samsung Galaxy A21

Samsung Galaxy A30

Samsung Galaxy A31

Samsung Galaxy A51 5G

Samsung Galaxy M01s

Samsung Galaxy M11

Samsung Galaxy M21S

Samsung Galaxy M31

Samsung Galaxy M51

 

o udostępnienie waszych urządzeń producentowi zabezpieczeń, w celu wykonania ich wymiarowania.

 

Akcja przebiega w następujący sposób:

 

- chętni zgłaszają się do mnie na privie (obowiązuje kolejność zgłoszeń) na chwilę obecną

   potrzebne jest po jednej sztuce z ww modeli

- jak kontaktuje Was z przedstawicielem 3mk

- jeżeli wyrazicie chęć pomocy, przyjeżdża kurier zabiera od was telefon (koszty transportu w

   obie strony i jego ubezpieczenie pokrywa 3mk)

- telefon przez tydzień bawi u producenta zabezpieczeń

- następnie wraca do Was z małym giftem - rok darmowej ochrony wyświetlacza waszego urządzenia bez względu

   na to, czy uszkodzenie zaaplikowanego szkła/folii jest mechaniczne czy nie.

 

Akcja pomocowa dotyczy naszych forumowiczów. Jeżeli jesteście chętni, napiszcie tu w temacie podając model urządzenia i jednocześnie napiszcie do mnie wiadomość prywatną. Kto pierwszy, ten lepszy.

 

Dbajcie o swoje Galaktyczne cudeńka, niech służą Wam jak najdłużej.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
28 Odpowiedzi
Kris2021
Voyager
Opcje
Korzystałem z foli 3Mk nie polecam ,ściera się i co gorszę odkleja i to po nie całym roku użytkowania .
A gwarancja zależy na kogo trafisz.
Używałem foli tej firmy na kilku telefonach co najmniej pięć lat.Ostatnie ich produkty są słabej jakości.
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Już dawno zauważyłem, że nasze społeczeństwo ma problem z czytaniem, a zwłaszcza z czytaniem ze zrozumieniem. 

 

Przypominam, zgodnie z treścią pierwszego wpisy, że wątek ten nie ma na celu oceniania a zgłaszania się chętnych do wsparcia producenta w jego działaniach przygotowania produktów na nasze Samsungi.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Kris2021
Voyager
Opcje
Producent sprzedaje słabej jakości produkty i dlaczego społeczeństwo ma wspierać jego działania.
Dlatego oceny muszą być żeby ludzie byli świadomi co kupują a nie bajki opowiadać że trzeba ich wspierać.
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Kris2021 nie bądź jak typowy Janusz. Wykaż choć trochę inteligencji i znajdź na forum tematy, w których wypowiadamy się na temat produktów do ochrony urządzeń mobilnych. Tam wykaż się wiedzą. Ale nie myl jej z hejtem.

W tym temacie nie rób bałaganu, pozwól aby inni sami podjęli decyzje.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Kris2021
Voyager
Opcje
A ja radzę ci żebyś nie manipulował swoim zdjęciem w profilu że uważasz się za kogoś innego.Pisałem tobie, to nie zabawa w Wiedzmina, nie jesteś dzieckiem.
Wrzuć prawdziwą fotkę .
To nie hejt to prawda, a że boli to musi.
Widzę że w między czasie wrzuciłeś prawdziwą fotkę to się chwali na plus.
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Kris2021 synku, to czy mam grafikę, czy zdjęcie w awatarze, to nie twój interes!

A teraz wykrzesaj ze swoich szarych komórek troszkę energii i zrób to o czym wcześniej napisałem.

Znajdź właściwe wątki i nie rób tu offtopu.

 

Aaa i spójrz na swój awatar. Bardziej męskiego koloru nie było? 😁😎


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Kris2021
Voyager
Opcje
Mój interes bo patrzę na twój awatar a to daje coś do myślenia.
Ale widzę postęp nowa fotka i jest normalnie.
0 Like
W83
Explorer
Opcje
Haha wstydzili by sie takie akcje robić, wielki producent wymiarów folii nie ma niech wyślą pracownika z suwmiarką do media markt
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Prośba do posiadaczy modeli:

 

Samsung Galaxy A11

Samsung Galaxy A21

Samsung Galaxy A30

Samsung Galaxy A31

Samsung Galaxy A51 5G

Samsung Galaxy M01s

Samsung Galaxy M11

Samsung Galaxy M21S

Samsung Galaxy M31

Samsung Galaxy M51

 

nie biegajcie po sklepach z elektroniką i telefonami z suwmiarką*, pomyślcie o udostępnieniu waszych urządzeń producentowi zabezpieczeń, w celu wykonania ich wymiarowania.

 

Akcja przebiega w następujący sposób:

 

- chętni zgłaszają się do mnie na privie (obowiązuje kolejność zgłoszeń) na chwilę obecną

   potrzebne jest po jednej sztuce z ww modeli

- jak kontaktuje Was z przedstawicielem 3mk

- jeżeli wyrazicie chęć pomocy, przyjeżdża kurier zabiera od was telefon (koszty transportu w

   obie strony i jego ubezpieczenie pokrywa 3mk)

- telefon przez tydzień bawi u producenta zabezpieczeń

- następnie wraca do Was z małym giftem - rok darmowej ochrony wyświetlacza waszego urządzenia bez względu

   na to, czy uszkodzenie zaaplikowanego szkła/folii jest mechaniczne czy nie.

 

Akcja pomocowa dotyczy naszych forumowiczów. Jeżeli jesteście chętni, napiszcie tu w temacie podając model urządzenia i jednocześnie napiszcie do mnie wiadomość prywatną. Kto pierwszy, ten lepszy.

 

*Przypominam, że na forum mamy już tematy o produktach zabezpieczających nasze Samsungi. Tam można wypowiadać się na temat posiadanych produktów.

A po przeczytaniu pierwszego postu w tym temacie, logicznym powinno być, że wątek dotyczy innej kwestii niż oceny.

Zachęcam więc chętnych do zgłaszania się.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like