Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Stukanie podczas potrzasania S10

(Temat utworzony: 04-06-2019 11:14 PM)
8544 Wyświetlenia
Motaba
Navigator
Opcje

Witam. 

Czy u was też słychać stukanie gdy potrzasacie swoimi S10? Mam telefon już ponad miesiąc i dopiero to zauważyłem, czy to normalne? Czy coś się uszkodziło? 

Przejdź do rozwiązania
AdamX
Explorer
Opcje
Od pewnego czasu w moim s10 zauważyłem dziwne grzechotanie w górnej części telefonu. Kiedy potrząsam telefonem słychać ten dźwięk, a jak włączę aparat to mimo potrząsania nic nie słychać. Czy to normalne, czy może mam coś poluzowane? A może dotyczy to mechanicznej przysłony aparatu?
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Jest to normalnie zachowanie już mamy sporo takich tematów nie tylko z tym modelem.

 

kosiarka
Explorer
Opcje
mam tak samo z s10e
Davvid85
Voyager
Opcje
to optyka w aparacie normalne zjawisko w s10+ też tak mam także spokojnie .
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Przed zadaniem pytania warto skorzystać z forumowej wyszukiwarki. Mamy już kilka wątków na ten temat. Poniżej odnośnik do jednego z nich.

https://eu.community.samsung.com/t5/seria-galaxy-s10/stukanie-podczas-potrzasania-s10/m-p/1176459


AdamX
Explorer
Opcje
ok, dzięki wszystkim za pomoc😃👍
DarekPriv
Explorer
Opcje
dokładnie tak, każdy aparat wyposażono w optyczną stabilizację obrazu ma pływające soczewki. W momencie wyłączonego aparatu są one luźne, dopiero po włączeniu sterowane prądem cewki trzymają soczewkę w miejscu. Zobacz że na włączonym nic nie grzechocze, ale to pobiera sobie prąd Więc po wyłączeniu aparatu obiektyw jest w stanie spoczynku a optyka luźna 🤗
Premizlaus
Navigator
Opcje
w s10 jest peryskopowy? Myślałem że to peryskopowy tak stuka
0 Like
DarekPriv
Explorer
Opcje
każda obiektyw który ma autofokus w spoczynku się rusza, dodatkowo gdy jest optyczna stabilizacja to słychać jeszcze bardziej 😁 a jak jest tego wszystkiego razy 3 lub 4 obiektywy to grzechotka🥰 oczywiście nie należy sobie tak tym potrząsać z nudów.
0 Like
DarekWu
First Poster
Opcje
To raczej nie jest normalne w telefonie za kilka tys. W moim s10 przy okazji tego dziwnego dźwięku nie ma zbliżenia w aparacie. Przy zbliżeniu aparat traci ostrość.
0 Like