Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

S21fe problem z działaniem podczas ładowania

(Temat utworzony: 20-10-2022 02:20 PM)
481 Wyświetlenia
darek_vn
Apprentice
Opcje
Witam, zauważyłem że podczas ładowania bezprzewodowego (oryginalna ładowarka Samsunga, kabel też), urządzenie interpretuje pojedynczy dotyk na ekranie jako podwójny. Uniemożliwia to korzystanie z niektórych funkcji jak np. przesuwanie.

Problem ten pojawił się także na reedicie

Dodam że na innej ładowarce bezprzewodowej problem również występuje. Czy jest to znany problem? 

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
DarioG00x
Explorer
Opcje
Zmień czułość dotyku. Jeśli to nie jest wada to takie rozwiązanie pomoże. Któraś aktualizacja to popsuła. Na początku jak kupiłem to było dobrze, a po chyba sierpniowej zaczęły się problem z dotykiem przy ładowaniu indukcyjnym.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@darek_vn  Witam

Od kiedy ten problem występuje?

Czy wcześniej tego zjawiska nie było. 

Proponowałbym ponownie uruchomić telefon, może to chwilowy błąd.  Jeżeli daleko będzie to samo to wykonałbym Wipe Cache partition 


darek_vn
Apprentice
Opcje
Od samego początku, kupiony w styczniu. Cały czas mi nie dawało spokoju że coś przy ładowaniu działa inaczej niż zwykle. Ponowne uruchomienie nic nie daje, dodam że na kablu ładuje i działa normalnie (z pominięciem bezprzewodowej). Ponowne uruchomienie nic nie daje

Korzystam z ładowarki Samsung Wireless Duo EP-P4300

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@darek_vn  Pozostaje wykonanie Wipe cache partition a w ostateczności reset do ustawień fabrycznych.  Mi np.  Przy ładowaniu bezprzewodowym nie działa skaner odcisków. 


mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Warto również zgłosić ten błąd za pomocą aplikacji Samsung Members. Poniżej znajdziesz instrukcję.

[Poradnik] Jak zgłosić błąd do firmy Samsung?
https://eu.community.samsung.com/t5/aplikacje-mobilne-i-us%C5%82ugi/poradnik-jak-zg%C5%82osi%C4%87-b...


Rozwiązanie
DarioG00x
Explorer
Opcje
Zmień czułość dotyku. Jeśli to nie jest wada to takie rozwiązanie pomoże. Któraś aktualizacja to popsuła. Na początku jak kupiłem to było dobrze, a po chyba sierpniowej zaczęły się problem z dotykiem przy ładowaniu indukcyjnym.
darek_vn
Apprentice
Opcje
No i to jest rozwiązanie problemu 🙂 trzeba tą opcję po prostu wyłączyć, dzięki
0 Like