Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z filmami ze strony

(Temat utworzony: 04-08-2018 05:23 AM)
5983 Wyświetlenia
Kawczak3
Explorer
Opcje

Dzień dobry. Telefon galaxy s 9 plus nie odtwarza filmów ze strony internetowej.  Otwiera filmy gdy są na Youtube ale nie odtwarza np filmu ze strony gazeta.pl. http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,23751231,w-polomi-osobowka-wjechala-w-tira-policja-n...
Mam zgodę na obsługę Java. Jaki może być tego powod?

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Cześć @Kawczak3

Filmiki na tej stronie nie wykorzystują Javy, a Flash Player.

Wsparcie dla Flash Playera zakończyło się na Androidzie w wersji 4.0

Rozwiązania są dwa.

1. Pobranie innej przeglądarki z Google Play z obsługą Flash Playera.

2. Pobranie archiwalnej wersji Flash Player ze strony adobe.

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 Odpowiedzi
Rozwiązanie
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Cześć @Kawczak3

Filmiki na tej stronie nie wykorzystują Javy, a Flash Player.

Wsparcie dla Flash Playera zakończyło się na Androidzie w wersji 4.0

Rozwiązania są dwa.

1. Pobranie innej przeglądarki z Google Play z obsługą Flash Playera.

2. Pobranie archiwalnej wersji Flash Player ze strony adobe.

 

Kawczak3
Explorer
Opcje
Dziękuję. Odinstalowalem adblock dla Samsunga i już działa. Pozdr
bary6666
Apprentice
Opcje

Ja mam podobny problem, tyle że u mnie filmy zatrzymują się po paru minutach. Próbowałem czyszczenie pamięci reinstalacje aplikacji nawet reset telefonu. Sprawdzone na Chrome, Samsung internet,  Opera, Mozilla, dolphin itd. Nic nie pomaga. Na wifi tego problemy nie ma. Dodatkowo kiedy odpale film na przykład na Chrome z zalukaj to mimo czyszczenia pamięci  pamięta w którym momencie skończyłem oglądać nawet jeśli odpale ten sam film na innej przeglądarce 

0 Like
RadekK
Hotshot
Opcje

Hej @bary6666,

Sytuacja, którą opisujesz wskazuje na słabą jakość połączenia internetowego od operatora (dane komórkowe). Po WiFi prędkość internetu z pewnością jest większa, co pozwala na utrzymanie ciągłości odtwarzanego filmu. Dodatkowo serwisy takie jak zalukaj mają zazwyczaj słabe / przeciążone serwery.

 

Strona internetowa pamięta, w którym momencie skończyłeś oglądać film, ponieważ mimo różnych przeglądarek jesteś zalogowany do tego samego konta użytkownika w danym serwisie.

bary6666
Apprentice
Opcje

No niestety nie jest to żadna z podanych przez Ciebie przyczyn. Przełożyłem kartę do mojego starego s6 i odtwarza bez problemu także musi wina leżeć po stronie telefonu

0 Like
RadekK
Hotshot
Opcje

@bary6666,

Mocno mnie zaskoczyłeś tym, że na innym Samsungu video się nie zacinają. 🤔

 

Test przeprowadziłeś:

a) z tego samego linku?

b) wybierając tą samą jakość?

c) w tej samej lokalizacji?

d) kartę przełożyłeś bezpośrednio z jednego telefonu do drugiego bez długiego odstępu czasowego?

 

Sprawdź kilka dodatkowych opcji:
1. Czy masz włączone oszczędzanie danych?
Ustawienia -> Połączenia -> Licznik danych -> Oszczędzanie danych.

2. Wyłącz oszczędzanie baterii:
Ustawienia -> Aplikacje -> 3 kropki w prawym górnym rogu -> Dostęp specjalny -> Optymaliz. użycie baterii -> Odznaczamy przeglądarkę internetową, z której korzystasz.

3. Zresetuj punkty APN:
Ustawienia -> Połączenia -> Sieci komórkowe -> Nazwy punktów dostępu -> 3 kropki w prawym górnym rogu -> Przywróć domyślne. Ewentualnie skontaktuj się z Twoim dostawcą usług komórkowych i poproś o podanie danych punktu dostępu z konfiguracją na protokole ipv4.

4. Sprawdź z inną kartą SIM, która wspiera LTE.

 

Powodzenia! :smiling-face:

bary6666
Apprentice
Opcje

Problem rozwiązany. Dzięki pięknie za rady. Okazało się że wina była jak napisałeś w oszczędzaniu baterii. Wyłączyłem dla danej przeglądarki i po problemie. Jeszcze raz dziękuję za pomoc bo było to bardzo uciążliwe. 

Pozdrawiam

RadekK
Hotshot
Opcje

@bary6666,

Bardzo się cieszę :smiling-face: Cała przyjemność po mojej stronie. 

 

Miłego użytkowania S9-ki!