Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dlaczego etui do s10 samo mi sie otwiera dlaczego?

(Temat utworzony: 16-11-2019 11:26 AM)
890 Wyświetlenia
Joachim1907
Student
Opcje

Dlaczego erui do s10 samo mi sie otwiera?

0 Like
17 Odpowiedzi
Joachim1907
Student
Opcje
Etui
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Joachim1907, czy mógłbyś napisać jaki dokładnie model etui posiadasz? Rozumiem, że chodzi o etui z klapką, które nie posiada żadnego dodatkowego zapięcia zabezpieczającego przed przypadkowym otwarciem. Żadne oryginalne etui nie posiada takiego zapięcia przez co może się otwierać w momencie kiedy np. obrócimy telefon ekranem do dołu. Tak samo jest np. w etui Clear View Cover dla modelu Note9 czy Note10+.


Joachim1907
Student
Opcje
ETUI LED VIEW COVER POKROWIEC SAMSUNG GALAXY S10. Po dłuższym używaniu gdy zamykam telefon to klapka sama sie podnosi otwiera
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Joachim1907, czyli po dłuższym użytkowaniu materiał etui w miejscu zgięcia "zapamiętuje" poprzednią pozycję i nawet po zamknięciu otwiera się do pewnego stopnia? Podejrzewam, że jest to możliwe jeżeli etui jest dociśnięte w momencie użytkowania (otwarcia) i znajduje się w takiej pozycji przez dłuższy czas. Niestety nie posiadam takiego telefonu i etui żeby sprawdzić jak to wygląda u mnie. Możliwe, że materiał użyty w tym etui jest twardszy przez co występuje taka sytuacja. Czy po pewnym czasie etui wraca do pierwotnego stanu czyli do pełnego zamknięcia? Możliwe też, że z czasem po dłuższym użytkowaniu materiał stanie się bardziej elastyczny i nie będzie problemu z podnoszeniem klapki.


0 Like
Joachim1907
Student
Opcje
Jeżeli chce żeby się nie otwierał to kładę go klapką w dół i po kilku minutach go obraca powrotem i wtedy się nie otwiera już.
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Joachim1907, Gdzie zakupiłeś to etui ?


0 Like
Joachim1907
Student
Opcje

Na allegro.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Joachim1907, czy jesteś pewny, że to oryginalny produkt Samsung? Podaj odnośnik do aukcji to postaram się sprawdzić oryginalność produktu.


0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Joachim1907, Najlepiej będzie, jak wstawisz tutaj kilka zdjęć samego etui oraz jego opakowania. Pozwoli to ocenić oryginalność zakupionego produktu.


0 Like