Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ciemny prostokąt

(Temat utworzony: 15-02-2024 02:29 PM)
738 Wyświetlenia
Sforak
Pioneer
Opcje
Od jakiegoś czasu robiąc zdjęcia film oraz oglądając filmy ( youtube , netflix itp. ) mam czarny przezroczysty prostokąt który pojawia się również i na zdjęciach... 


0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
Sforak
Pioneer
Opcje
Dzisiejszego dnia zresetowałem poprostu telefon. Prostokąt zniknoł. Bardzo prawdopodobne że jakaś appka działa w tle. Podejrzewam netflix

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

25 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Musimy zaczekać aż film zostanie zatwierdzony. W międzyczasie wykonaj zabieg wipe cache partition. Czynność nie usuwa żadnych danych z telefonu.

[Poradnik] Jak wykonać zabieg wipe cache partition?
https://eu.community.samsung.com/t5/pozosta%C5%82e-smartfony/poradnik-soft-hard-reset-tryb-bezpieczn...


Sforak
Pioneer
Opcje
Zauważyłem że przy zmianie rozdzielczości z FHD na HD+ problem znika. W FHD robiąc zdjęcia w pionie prostokąt znika. W poziomie zaś się pojawią.
0 Like
miroON
Troubleshooter
Opcje
@Sforak eeej kolego ale gdzie ten prostokąt w którym miejscu??
Napisałeś że coś gdzieś się pojawia ale nie napisałeś gdzie ?
0 Like
M_Lange
Pathfinder
Opcje
Widać w prawdym górnym rogu tak powiedzmy na menu i lekko nachodzi na przycisk migawki
0 Like
Sforak
Pioneer
Opcje
Przy robieniu zdjęć w poziomie i poziomie efekt znika. Sądziłem że to wina ekranu. Ale może chodzi o jakiś błąd oprogramowania 20240215_154455_1000025608_1708008298.jpg20240215_154451_1000025607_1708008294.jpg
0 Like
M_Lange
Pathfinder
Opcje
Spróbuj może zrobić ten wipe cache partition albo może wymuś zatrzymanie aplikacji aparatu w ustawieniach
0 Like
Sforak
Pioneer
Opcje
Tez tak sądzę. Przywróciłem aparat do ustawień fabrycznych ale niestety nic to nie pomogło. Wytłumacz mi proszę łopatalogicznie o co chodzi z wipe cache partition
0 Like
Sforak
Pioneer
Opcje
Cóż.. to nie jest napewno wina ekranu. Ani obiektywów. Bo na zdjęciach prostokątu niema. Pozostaje oprogramowanie
0 Like
patyczak
Black Belt 
Opcje
Wipe Cache Partition nie usuwa danych, naprawia ew. błędy i uszkodzone dane. Przywracanie do ustawień fabrycznych, to tasak, siekiera, kasuje wszystko.
0 Like