Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak aktualizacji zabezpieczeń.

(Temat utworzony: 17-02-2019 07:08 AM)
1218 Wyświetlenia
Mateusz9
Student
Opcje

Witam, pod koniec grudnia otrzymałem androida 9 z poprawką zabezpieczeń teraz mamy luty a u mnie nadal poziom zabezpieczeń "grudzień 2018" choć powinny być już z lutego, o co tu chodzi? Telefon kupiony w autoryzowanym sklepie Samsunga. Chyba, że s9 plus nie ma już comiesięcznych poprawek..

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Mateusz9  napisał(a):

Witam, pod koniec grudnia otrzymałem androida 9 z poprawką zabezpieczeń teraz mamy luty a u mnie nadal poziom zabezpieczeń "grudzień 2018" choć powinny być już z lutego, o co tu chodzi? Telefon kupiony w autoryzowanym sklepie Samsunga. Chyba, że s9 plus nie ma już comiesięcznych poprawek..


Dla S9/S9+ z wolnej sprzedaży (XEO) są jeszcze poprawki z grudnia. Od czasu wydania Android Pie nie było żadnej aktualizacji. W ciągu kilku dni powinna pokazać się aktualizacja z lutowymi zabezpieczeniami.

 

Zajrzyj do tej wiadomości: https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-S9-S9/Android-Pie-oficjalnie-na-S9-S9/m-p/923524/highligh...


Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje
0 Like
Mateusz9
Student
Opcje

Tak mamy już taki temat pod warunkiem, że telefon kupiony jest w Empiku... 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Mateusz9  Czyli temat jest całkiem inny niż ty zadałeś tu pytanie i dotyczy czegoś innego? A jaką masz wersje G965FXXU2CRLI XEO/XEO,XEO/XEO czy inną ? 

Rozwiązanie
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Mateusz9  napisał(a):

Witam, pod koniec grudnia otrzymałem androida 9 z poprawką zabezpieczeń teraz mamy luty a u mnie nadal poziom zabezpieczeń "grudzień 2018" choć powinny być już z lutego, o co tu chodzi? Telefon kupiony w autoryzowanym sklepie Samsunga. Chyba, że s9 plus nie ma już comiesięcznych poprawek..


Dla S9/S9+ z wolnej sprzedaży (XEO) są jeszcze poprawki z grudnia. Od czasu wydania Android Pie nie było żadnej aktualizacji. W ciągu kilku dni powinna pokazać się aktualizacja z lutowymi zabezpieczeniami.

 

Zajrzyj do tej wiadomości: https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-S9-S9/Android-Pie-oficjalnie-na-S9-S9/m-p/923524/highligh...


mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Mateusz9, zachęcam do korzystania z forumowej wyszukiwarki. Dokładnie taki sam wątek pojawił się kilka dni temu :winking-face:

 

S9 plus poprawki bezpieczeństwa


0 Like